Komentāri
Jaunais vilnis un Comedy Club Jūrmalā joprojām oficiāli nav atcelti; pašvaldība drīzumā publicēs Dzintaru vasaras repertuāru
FOTO: LETA

Jūrmalas pašvaldībā joprojām nav saņemti oficiāli rezervāciju atteikumi ne no Jaunā viļņa, ne Comedy Club organizatoriem, taču, tā kā nav saņemti arī apstiprinājumi par pasākumu norisi, Jūrmalā jau tiek plānots Dzintaru koncertzāles vasaras repertuārs, informē Jūrmalas domē.

Kad repertuārs būs saplānots, dome informēs par vasarā plānotajiem pasākumiem – repertuāru plāno publiskot februāra otrajā pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, festivāla “Jaunais vilnis” rīkotāji šovasar Dzintaru koncertzālē organizēšot citu pasākumu – citā formātā un ar citu nosaukumu, raksta portāls “rus.lsm.lv”, kuram to pavēstījis kāds avots, kurš vēlējies palikt anonīms.

Plānots, ka Jūrmalā varētu notikt vairākas dienas ilgs šovs ar populāru Krievijas estrādes zvaigžņu piedalīšanos. Jaunā viļņa vadītāja Igora Krutoja pārstāvji pašlaik risinot sarunas par Dzintaru koncertzāles īri. Atšķirībā no festivāla Jaunais vilnis nav paredzētas pasākuma tiešās translācijas televīzijā.

Iespējams, pēc Maskavas vadošo politiķu rīkojuma Jūrmalā savus pasākumus vairs nevar rīkot konkurss Jaunais vilnis, KVN, kā arī humora šovs Comedy Club, vēl decembrī vēstīja laikraksts Vesti.

Kā jau vēstīts, Krievijas humora šovi KVN un Jūrmala (Jurmaļina) oficiāli atcēluši pasākumu datumu rezervācijas šī gada jūlijā Dzintaru koncertzālē, tajā pašā laikā organizatori lūguši rezervēt laiku pasākumu norisei Dzintaru koncertzālē nākamajā gadā, uzzināja Jūrmalas pilsētas domē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl