Jaunais Vilnis notiks Sočos

7 komentāri
Jaunais Vilnis notiks Sočos
Foto: LETA

Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss Jaunais vilnis 2015. gadā no Jūrmalas tiks pārcelts uz Sočiem, atsaucoties uz konkursa organizatoriem, ziņo Krievijas mediji.

”Organizatori ilgi nespēja izlemt, kur būtu jānotiek konkursa – Sočos vai Jaltā. Galu galā izvēle tomēr krita par labu Olimpiskajai pilsētai,” raksta Rosiskaja Gazeta (Российская газета).

Krievijas medijs atgādina, ka lēmums pārcelt Jaunā viļņa norises vietu pieņemts pēc tam, kad Latvijas amatpersonaJosifam s liegušas valstī iebraukt trim Krievijas estrādes zvaigznēm – Josifam Kobzonam, Oļegam Gazmanovam un Valerijai.

Konkurss Jaunais vilnis notiek Jūrmalā kopš 2002. gada.

TOP komentāri

 • ĀDAMS
  0 0 0

  ĀDAMS

  es domāju tā pat, mums viņu bija jāpacieš un viespār mūzikas līmenis tur ir daudz augstāks nekā Latvijā
 • RINALDS
 • Artūrs
  0 0 0

  Artūrs

  Ļoti žēl. Jaunais vilnis, bija labs reklāmas un ekonomikas pasākums. Vairākus gadus esmu tajā visā iekšā un tās summas ko viesnīcas, restorāni iegūst ir nenormāli lielas, un no tā atteikties ir neapdomīgi. Protams, ir daudziem nepatika pret šo festivālu, bet ir jāizvērtē ,vai viņš dod kaut ko mums, un JAUNAIS VILNIS, Latvijai deva daudz, tikai tā dēļ būtu vērts sadzīvot...ŽĒL

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl