Jaunais Rīgas teātris sāk pārcelties uz pagaidu mājvietu

Komentāri

Jaunajā Rīgas teātrī ir sākušās lielās pārmaiņas.

Šodien ar skatītāju krēslu demontāžu sākās teātra pārcelšanās uz pagaidu mājvietu Tabakas fabrikā, jo pati teātra ēka piedzīvos pārdzimšanu – uz vairākiem gadiem sāksies ēkas Lāčplēša ielā rekonstrukcija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Jaunais Rīgas teātris jau ilgstoši dzīvojis uz koferiem. Jau pērn bija gatavs pārcelties, taču, kā zināms, teātra sezonas priekšvakarā līgums ar būvnieku par Tabakas fabrikas pielāgošanu teātra vajadzībām tika lauzts, un visi plāni atcelti. Radošajam mākslinieku kolektīvam šis ir grūts laiks. Sentimenta pilns brīdis.

Māra Ķimele
režisore

Viss mainās, viss iet uz priekšu, bet, protams, šī skatuve un šīs telpas ir redzējušas Raini, Aspaziju, nemaz nerunājot par Smiļģi un lielajiem pagātnes aktieriem, bet kaut kāda ēra ir beigusies un jādod vieta jaunai.

Saprotot, ka pārmaiņas ir neizbēgamas un uz tām jāraugās pozitīvi, bažas esot tikai par to, cik ilgi trimdā nāksies pavadīt. Vai būs pietiekami ar solītajiem dažiem gadiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl