Komentāri

Šodien publicēta aptauja – kurām Valsts iestādēm Latvijas iedzīvotāji uzticas visvairāk un kurām vismazāk. Vismazāk iedzīvotāju uzticību izpelnījušās politiskās partijas, tām seko Saeima, savukārt trešajā vietā ierindojies Ministru kabinets.

Raidījuma Bez Tabu komandu uzmanību piesaistīja valsts iestāde, kura neuzticības topā ieņem otro vietu- Saeima un tās iecere vairākus miljonus eiro ieguldīt nekustamajā īpašumā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeimas deputātiem un darbiniekiem 4 ēkās kļuvis par šauru un viņi drīzumā cer tikt pie vēl vienas. Ēkas iegāde izmaksājusi aptuveni divus miljonus 400 eiro, bet plānotie remontdarbi varētu sasniegt vēl septiņus miljonus eiro.

Šobrīd vēl nav zināms, cik izmaksās ēkas aprīkošanas darbi – krēsli, galdi,  dīvāni, lampas, datori- to visu vēl vajadzēs iegādāties un, protams, ka tur arī vajadzēs krietnu naudas kaudzīti.

Par to, ka ir nepieciešamas papildus apspriežu un konferenču telpas mēs nevaram pārmest, bet vai tiešām katram deputātam ir nepieciešams savs kabinets?

Zināms, ka 100 gudrās galvas katru dienu neatrodas Saeimas ēkās no 8:00 rītā līdz 17:00 vakarā, tas nozīmē, ka tiks iekārtoti kabineti, kas bieži vien stāvēs tukši. Savas domas par ieceri katram deputātam ierīkot savu kabinetu, rakstiet raidījumu Bez Tabu Twitter kontā @beztabutv3.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl