BBC radījusi jaunu televīzijas šovu – Krievija iekaro Latviju un sāk atomkaru

7 komentāri
BBC radījusi jaunu televīzijas šovu – Krievija iekaro Latviju un sāk atomkaru
Ilustratīvs foto: AP/SCANPIX

Krievija iekaro Latviju, jo mūsu valsts pierobežā varu ir sagrābuši prokremliskie separātisti, un drīz pēc tam Krievija sāk atomkaru – ņemot par pamatu tieši šādu stāstu telekanāls BBC Two radījis jaunu televīzijas pārraidi World War Three: Inside the War Room.

Divdesmit Latvijas pilsētiņas Krievijas pierobežā ir sagrābuši prokremliskie separātisti, un drīz vien Krievijas armija iebrūk Latvijā. NATO vadība vēl vilcinās un nespēj izlemt – ko šajā situācijā darīt, taču Lielbritānija un ASV pieņem lēmumu – Latvijai ir jāpalīdz un jāpadzen krievu armija no mūsu valsts. Krievija ar to nav mierā un veic kodoluzbrukumu Lielbritānijas jūras spēkiem, nogalinot 1200 britu karavīru un jūrnieku. Pēc šā uzbrukuma briti tomēr nesteidz veikt kodoluzbrukumu Krievijai, taču šādu lēmumu pieņem ASV, un tā sākas atomkarš, vēsta televīzijas šova World War Three: Inside the War Room leģenda.

Foto: kas notiktu, ja Krievija iekarotu Latviju

Britu seriālu autoru ideja ir parādīt, kā Lielbritānija rīkotos atomkara gadījumā.

“Sekojot krīzei Ukrainā un Krievijas dalībai karā Sīrijā, pasaule ir spērusi soli tuvāk jaunai lielvaru konfrontācijai, kāda vēl nav pieredzēta kopš Aukstā kara laikiem. Britu militāristi un diplomāti sanāk kopā, lai risinātu kara situāciju Austrumeiropā, kā arī līdz šim neiedomājamo – atomkaru,” teikts jaunā seriāla anotācijā BBC Two mājaslapā. 

Pirmā sērija būs skatāma 3. februārī BBC Two plkst. 21.00 pēc vietējā laika.

Jaunās BBC pārraides treileris: