Jau šovasar atsāksies diskusijas par “Lattelecom” un LMT apvienošanu

Komentāri

Virzību varas gaiteņos atsācis jautājums par to, ko darīt ar pusmiljardu vērtajiem telekomunikācijas milžiem – “Lattelecom” un “Latvijas mobilais telefons”.

Valdības pērn piesaistītais auditors KPMG pabeidzis analīzi ar vairākiem scenārijiem, tostarp pētīti galvenie jautājumi – apvienot vai neapvienot abus telekomunikāciju uzņēmumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātus šodien slēgtā sēdē vētīja Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija.

Pagaidām gan netiek atklāts, kuru scenāriju konsultants ieteicis kā vislabāko, tomēr Saeimas komisijas vadītājs atzina, ka pētījums ir labs, un prognozēja, ka diskusijas būs nopietnas.

Andris Bērziņš
Saeimas komisijas priekšsēdētājs, ZZS

Labs ir pētījums. Tas ir labs, analīze ir veikta. Nemainīja viedokli, bet tas man lika padomāt dziļāk, analītiskāk par daudziem jautājumiem, kur es varbūt šaubītos uz vienu vai otru pusi, tā kā es domāju, diskusijas būs nopietnas valdības un kopīgā skatījumā.

KPMG izstrādātos scenārijus jau tuvākajā laikā sāks analizēt arī valdība. Atbildīgās amatpersonas cer, ka abu telekomunikācijas uzņēmumu liktenis būs skaidrs jau šoruden.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl