Jau šovasar atsāksies diskusijas par “Lattelecom” un LMT apvienošanu

Komentāri

Virzību varas gaiteņos atsācis jautājums par to, ko darīt ar pusmiljardu vērtajiem telekomunikācijas milžiem – “Lattelecom” un “Latvijas mobilais telefons”.

Valdības pērn piesaistītais auditors KPMG pabeidzis analīzi ar vairākiem scenārijiem, tostarp pētīti galvenie jautājumi – apvienot vai neapvienot abus telekomunikāciju uzņēmumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātus šodien slēgtā sēdē vētīja Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija.

Pagaidām gan netiek atklāts, kuru scenāriju konsultants ieteicis kā vislabāko, tomēr Saeimas komisijas vadītājs atzina, ka pētījums ir labs, un prognozēja, ka diskusijas būs nopietnas.

Andris Bērziņš
Saeimas komisijas priekšsēdētājs, ZZS

Labs ir pētījums. Tas ir labs, analīze ir veikta. Nemainīja viedokli, bet tas man lika padomāt dziļāk, analītiskāk par daudziem jautājumiem, kur es varbūt šaubītos uz vienu vai otru pusi, tā kā es domāju, diskusijas būs nopietnas valdības un kopīgā skatījumā.

KPMG izstrādātos scenārijus jau tuvākajā laikā sāks analizēt arī valdība. Atbildīgās amatpersonas cer, ka abu telekomunikācijas uzņēmumu liktenis būs skaidrs jau šoruden.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl