Janvārī sāks tirgot simtgades Dziesmu un deju svētku biļetes; zināmas arī cenas

Komentāri
Janvārī sāks tirgot simtgades Dziesmu un deju svētku biļetes; zināmas arī cenas
Ieva Lūka / LETA

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu tirdzniecību plānots uzsākt 2018. gada janvārī, un tās tirgos SIA “Biļešu paradīze”. Biļešu tirgotājs tika izvēlēts no trim pieteiktajiem kandidātiem.

Biļešu cenas plānotas no diviem līdz 65 eiro. Skatītāju vietas Daugavas stadionā pēc rekonstrukcijas palielināsies līdz 10 000, savukārt Mežaparka Lielajā estrādē plānotais vietu skaits pēc rekonstrukcijas pirmās kārtas palielināsies līdz aptuveni 30 000.

Vienā pirkuma reizē pircējam uz vienu pasākumu būs iespējams nopirkt līdz četrām biļetēm, bet ielūgumu skaits uz gaidāmajiem Dziesmu un deju svētkiem nepārsniegs 2% kopējā biļešu skaita, attiecīgi būtiski palielināsies brīvajā tirdzniecībā pieejamo biļešu skaits, norādīja Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vasiļjeva.

Eva Juhņēviča
Svētku izpilddirektore

 Tomēr jau tagad vēlamies uzsvērt, ka visiem interesentiem ir jārēķinās, ka pieprasījums daudzkārt pārsniegs piedāvājumu, ņemot vērā pasākumu norišu infrastruktūru ietilpību un visiem nebūs iespējas baudīt visus pasākumus klātienē. Programma ir ļoti krāšņa – Rīgā būs gan maksas, gan bezmaksas pasākumi, un esam pārliecināti, ka ikvienam būs iespēja sajust Latvijas valsts simtgadei veltīto Dziesmu un deju svētku īpašo gaisotni

 

 

Kā ziņots, XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam. Svētkus organizē LNKC, kas ir Kultūras ministrijas padotībā esošā valsts iestāde.

Lasi vēl