Komentāri
Janvārī paredzētās pensijas un pabalstus izmaksās decembrī
FOTO: LETA

Lai novērstu vēlāku pensiju un pabalstu saņemšanu nākamā gada janvārī, pensijas un pabalsti par decembri tiks izmaksāti jau šogad, šodien lēma valdība.

Tas nozīmē, ka pensiju vai pabalstu izmaksa, kas paredzēta 5.janvārī, notiks decembrī, skaidro Labklājības ministrija (LM). Šādas izmaiņas nepieciešamas darba dienu pārcelšanas dēļ – nākamā gadā 2.janvāra darbadiena tiks pārcelta uz sestdienu – 10.janvāri, atgādina LM.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pensiju un pabalstu izmaksai nepieciešamais papildu finansējums 18,2 miljonu eiro vērtībā tiks virzīts no valsts sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta naudas atlikuma uz 2014.gada 1.janvāri.

Vienlaikus LM pārdalīs budžeta līdzekļus 1,9 miljonu eiro apmērā, lai 2014.gadā varētu izmaksāt piemaksas pie pensijām politiski represētajiem cilvēkiem. To iespējams izdarīt, jo par 449 cilvēkiem mēnesī samazinājies prognozētais izdienas pensiju saņēmēju skaits. Savukārt plānotais politiski represēto cilvēku skaits pieaudzis par 264 cilvēkiem mēnesī, kā arī par 8,8 eiro vidēji mēnesī palielinājies piemaksu vidējais apmērs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl