Jansons: Nav loģiska skaidrojuma divu termiņu ierobežojumam tiesībsarga amatā

Nav racionāla un loģiska skaidrojuma divu termiņu ierobežojuma ieviešanai tiesībsarga amatā, intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” sacīja tiesībsargs Juris Jansons.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • ha smird pēc diktatūras, amats uz mūžu.

  ha smird pēc diktatūras, amats uz mūžu.

  Tad jau jāņem piemēru no Batkrievijas, Krievijas un citām vidusāzijas valstīm, kur ierēdņi, prezidenti vai ministri ir uz mūžu. Sapuvušie rietumi tak neko nesajēdz par demokrātiju un caurspīdīgu valsts pārvaldi.
 • Māra Strautiņa

  Māra Strautiņa

  Manuprāt Juris Jansons ir vienīgā sakarīgā amatpersona valstī. Visvājākais posms Latvijā visos 30 neatkarības gados ir bijis un ir Ministru kabinets ar saviem sapņiem par Latviju kā banku, tūrisma vai citu pakalpojumu, piemēram, uzturēšanās atļauju izsniedzēju valsti. Pat aklajam ir skaidrs, ka vienīgi attīstīta ražošana var dot nepieciešamo pienesumu valsts budžetā.
 • Juris Orinskis

  Juris Orinskis

  Pilsoņu interešu vārdā pat pirkstu nav kustinājis gadiem. Tikai, ko hūte liek.
 • muahaha

  muahaha

  Ja čalim skapī nav pietiekami daudz skeletu lai LV politbandīti varētu turēt viņu aiz olām, jāmaina pret tādu, kam ir. Eļementarno, Vatson! :D
 • *+*

  *+*

  šo izmaiņu rosinātāji : jenoti un paristi ir aizmirsuši kas viņi ir un atriebjas Jansonam par to , ka caur tiesu tiek norādīts uz prioritātēm valstī ! paši sev bez kavēšanās palielina ienākumus ,bet pēc tam čīkst par naudas trūkumu , - parazīti !
 • Laima Ludena

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!