Jāņos aizturēti 33 dzērājšoferi; policija reidus rīkos arī pirmdien

0 Komentāru
Jāņos aizturēti 33 dzērājšoferi; policija reidus rīkos arī pirmdien
Foto: LETA

Pēc Līgosvētku brīvdienām policija arī pirmdien pastiprinātu uzmanību pievērsīs tam, vai transportlīdzekļu vadītāji nebrauc reibumā un nepārkāpj atļauto braukšanas ātrumu.

Kopumā Jāņu brīvdienās ir aizturēti 66 autovadītāji, kuri pie stūres sēdušies reibumā, bet 24. jūnijā vien tika aizturēti 33 dzērājšoferi, norāda Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece Vineta Mistre.

Viņa arī piebilda, ka svētku brīvdienās uz ceļiem ir arī bojāgājušie. Jau vēstīts, ka traģiskā avārijā netālu no Rubenes, kurā notika sadursme ar meža dzīvnieku, bojā gājuši divi cilvēki, bet vēl trīs ievainoti.

Jautājot, vai šīs gadījums varētu aktualizēt aizsargžogu uzstādīšanu gar šosejām, Mistre atzina, ka ceļiem ir jābūt nožogotiem, lai izvairītos no tamlīdzīgām  situācijām.

Jāpiebilst, ka piektdienā – pirms Līgosvētkiem – Latvijā par automašīnas vadīšanu reibumā policija aizturēja 23 autovadītājus, savukārt salīdzinājumā ceturtdien par automašīnas vadīšanu reibumā policija aizturēja deviņus autovadītājus, trešdien tika pieķerti četri šādi braucēji, bet otrdien policija aizturēja astoņus dzērājšoferus.

Kopumā Līgo dienā un Jāņu naktī Latvijā reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi, kuros divi cilvēki gājuši bojā, bet vēl 21 cietis.

0 Komentāru