Jakrins: Deglava tilts ir absolūti drošs un atbildība par notiekošo jāuzņemas policijai

5 komentāri

Valsts policijas un iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (KPV LV) paustās bažas par drošību uz Augusta Deglava ielas pārvada, Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD) neuztver kā nopietnu argumentu, lai tiltu slēgtu, intervijā “900 sekundēm” sacīja departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Jakrins atgādināja, ka vakar vairāku stundu garumā pašvaldības pārstāvji centušies ierēdņus pārliecināt, ka tilts ir drošs. “Ja būtu kaut mazākā iespēja, kaut puseksperta vārds, ka tilts nav drošs, mēs pirmie būtu to slēguši,” piebilda Jakrins.

Viņš pastāstīja, ka vakar Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB), Valsts policijas vadība un iepriekš departamenta pieaicinātais sertificētais eksperts no Rīgas Tehniskās universitātes, Deglava tiltu apsekojuši un uzklausījuši argumentus, kāpēc, pēc eksperta domām, tilts satiksmei ir drošs.

“Iespējams, viņa argumenti nebija pārliecinoši, jo tilts šodien no rīta satiksmei ir slēgts. Tagad gaidām ziņas no Valsts policijas un būvniecības kontroles biroja ar ierosinājumiem, ko darīt tālāk. Viņi var algot savus ekspertus, lai gan mūsu pārliecība ir, ka tilts ir absolūti drošs,” sacīja Jakrins.

Jau ziņots, ka ceturtdienas rītā plkst. 5.00 satiksmei tiek slēgts Augusta Deglava ielas pārvads Rīgā, kā rezultātā būtiski mainīti sabiedriskā transporta maršruti un attiecīgajā galvaspilsētas daļā gaidāmi satiksmes sastrēgumi.

Kā informēja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, tilts tiks slēgts līdz brīdim, kad Rīgas dome iesniegs BVKB dokumentus, lai birojs varētu pārliecināties par šā objekta drošību.

5 komentāri