”Ja Ziemassvētki ir sirdī, tos var sagaidīt arī slimnīcas palātā”, teic Austris Augusts

Komentāri

Ierasts, ka Ziemassvētku vakars tiek pavadīts mājās, ģimenes lokā, pie izpušķotas eglītes un dāvanām zem tās. Taču Ziemassvētku sajūta var būt arī tad, ja šos svētkus nākas pavadīt slimnīcā. Šogad Austris Augusts, kuram decembra sākumā Igaunijā veica aknu transplantāciju, svētkus svinēs savā palātā kopā ar mammu. Austris svētkos vēlreiz vēlas pateikties visiem un ikvienam, kas ziedoja naudu aknu transplantācijai.

Pēc operācijas ar katru dienu jūtas labāk

Austris ir aktīvs videoblogeris, un itin bieži savā youtube kanālā pastāsta draugiem un citiem atbalstītājiem, kā viņam sokas pēc pārciestās aknu transplantācijas. Nu jau Austris ir ārā no intensīvās terapijas, taču viņam jāievēro strikts, ārstu noteikts režīms un jālieto daudz zāļu. Lai ātrāk atlabtu, Austrim ir arī jākustas, dienā jānoiet kilometrs, taču, lai nesaaukstētos, pastaigas notiek tikai pa slimnīcas telpām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Austris Augusts

”Šobrīd es jūtos labi, cik nu pēc šādas nopietnas operācijas labi var justies. Arī ķirurgs ir priecīgs par to, kā es izskatos un kā izskatās brūce. Protams, brūce pati par sevi liek manīt, saspringta sajūta vēdera reģionā, arī pa naktīm ir kā ir, bet kopumā, paldies Dievam, ir labi.”

Ziemassvētki palātā

Austris pārāk neskumst, ka Ziemassvētkus nākas pavadīt slimnīcas palātā.

Austris Augusts

”Ir man jau tāds moto radies – īslaicīgas neērtības, paliekošas vērtības. Nebūs vismaz šie tie pēdējie Ziemassvētki un nākamie jau būs daudz patīkamāki.”

Ar Austri ik dienas kopā ir viņa mamma Ilze. Puiša stiprais plecs. Ilze atzīst, ka šie svētki ir ļoti atšķirīgi, taču Ziemassvētku noskaņa nekur nav pazudusi, jo tā mājo abu sirdīs. Un arī eņģelīši, ko atsūtījuši ģimenes draugi, par to atgādina.

Ilze Auguste
Austra mamma

”Mums Ziemassvētki ir Kristus dzimšanas svētki, līdz ar to, ja Ziemassvētki nav sirdī, tad tu viņus nekur citur neatradīsi, ne zem eglītes, ne mājās, ne Latvijā, ne kur citur.”

Svētku vakarā abi ar mammu ieplānojuši skatīties dievkalpojumu tiešraidē no kādas Latvijas baznīcas un sajusties nedaudz tuvāk mājām.

Austris Augusts
”Es gribu pateikt ”paldies” visiem cilvēkiem, visiem, kas ir palīdzējuši, jo bez jūsu palīdzības man nebūtu cerības. Tā kā paldies!”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl