”Ja Ziemassvētki ir sirdī, tos var sagaidīt arī slimnīcas palātā”, teic Austris Augusts

Komentāri

Ierasts, ka Ziemassvētku vakars tiek pavadīts mājās, ģimenes lokā, pie izpušķotas eglītes un dāvanām zem tās. Taču Ziemassvētku sajūta var būt arī tad, ja šos svētkus nākas pavadīt slimnīcā. Šogad Austris Augusts, kuram decembra sākumā Igaunijā veica aknu transplantāciju, svētkus svinēs savā palātā kopā ar mammu. Austris svētkos vēlreiz vēlas pateikties visiem un ikvienam, kas ziedoja naudu aknu transplantācijai.

Pēc operācijas ar katru dienu jūtas labāk

Austris ir aktīvs videoblogeris, un itin bieži savā youtube kanālā pastāsta draugiem un citiem atbalstītājiem, kā viņam sokas pēc pārciestās aknu transplantācijas. Nu jau Austris ir ārā no intensīvās terapijas, taču viņam jāievēro strikts, ārstu noteikts režīms un jālieto daudz zāļu. Lai ātrāk atlabtu, Austrim ir arī jākustas, dienā jānoiet kilometrs, taču, lai nesaaukstētos, pastaigas notiek tikai pa slimnīcas telpām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Austris Augusts

”Šobrīd es jūtos labi, cik nu pēc šādas nopietnas operācijas labi var justies. Arī ķirurgs ir priecīgs par to, kā es izskatos un kā izskatās brūce. Protams, brūce pati par sevi liek manīt, saspringta sajūta vēdera reģionā, arī pa naktīm ir kā ir, bet kopumā, paldies Dievam, ir labi.”

Ziemassvētki palātā

Austris pārāk neskumst, ka Ziemassvētkus nākas pavadīt slimnīcas palātā.

Austris Augusts

”Ir man jau tāds moto radies – īslaicīgas neērtības, paliekošas vērtības. Nebūs vismaz šie tie pēdējie Ziemassvētki un nākamie jau būs daudz patīkamāki.”

Ar Austri ik dienas kopā ir viņa mamma Ilze. Puiša stiprais plecs. Ilze atzīst, ka šie svētki ir ļoti atšķirīgi, taču Ziemassvētku noskaņa nekur nav pazudusi, jo tā mājo abu sirdīs. Un arī eņģelīši, ko atsūtījuši ģimenes draugi, par to atgādina.

Ilze Auguste
Austra mamma

”Mums Ziemassvētki ir Kristus dzimšanas svētki, līdz ar to, ja Ziemassvētki nav sirdī, tad tu viņus nekur citur neatradīsi, ne zem eglītes, ne mājās, ne Latvijā, ne kur citur.”

Svētku vakarā abi ar mammu ieplānojuši skatīties dievkalpojumu tiešraidē no kādas Latvijas baznīcas un sajusties nedaudz tuvāk mājām.

Austris Augusts
”Es gribu pateikt ”paldies” visiem cilvēkiem, visiem, kas ir palīdzējuši, jo bez jūsu palīdzības man nebūtu cerības. Tā kā paldies!”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl