Komentāri

Jau rītvakar klāt gadumija. Gatavošanās svinībām jau daudzviet sākusies, ielās un veikalos manāma rosība. Plaša lustēšanās notiks visā Latvijā, atliek vien izvēlēties sev tīkamāko svētku programmu.

To, ko jaunais – 2016. – gads nesīs, vēl tikai piedzīvosim, bet, lai tas būtu lustīgs un bezrūpīgs, to nepieciešams atbilstoši sagaidīt. Lai gadu mijā jautrība sistu augstu vilni, visā Latvijā sarūpēti dažādi izklaides pasākumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašu pasākumu buķeti piedāvās galvaspilsēta. Jau dienas vidū Līvu laukumā sāksies dažādas aktivitātes ar Ziemassvētku rūķa piedalīšanos un uz divām skatuvēm uzstāsies mūziķi.

Balles piedāvās arī Rīgas klubi un krodziņi, taču apjomīgākā lustēšanās sagaidāma krastmalā. Šeit svinības sākies deviņos vakarā.

Pusnaktī, kā ierasts, būs uguņošana, un cerams, varēsim to skaisti vērot. Būs arī pārsteigums – ieradīsies viesi no Lielbritānijas.

Pasākums ilgs līdz trijiem naktī. Savukārt Jūrmalā svinības sāksies ap plkst. 23.00. Īpaša programma paredzēta jaungada pirmajai dienai – Dzintaru Mežaparkā notiks jampadracis latviešu tradīcijās.

Liepājā Rožu laukumā Jauno gadu iegriezīs grupa Labvēlīgais tips, bet Liepājas Latviešu biedrības namā būs īpaša jaungada balle. Vairākās pilsētās īsi pirms pusnakts svinētājus iepazīstinās ar novada gada notikumiem. Jēkabpilieši gadu miju ieskandinās Vecpilsētas laukumā, bet pēc tam dančus turpinās Tautas namā.

Līvānos un Dobelē notiks karnevāli, bet Cēsīs balle pieskandinās Vidzemes koncertzāli. Rezumējot – ikviena pašvaldība parūpējusies par svinīgu Jaungada sagaidīšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl