Komentāri

Jau rītvakar klāt gadumija. Gatavošanās svinībām jau daudzviet sākusies, ielās un veikalos manāma rosība. Plaša lustēšanās notiks visā Latvijā, atliek vien izvēlēties sev tīkamāko svētku programmu.

To, ko jaunais – 2016. – gads nesīs, vēl tikai piedzīvosim, bet, lai tas būtu lustīgs un bezrūpīgs, to nepieciešams atbilstoši sagaidīt. Lai gadu mijā jautrība sistu augstu vilni, visā Latvijā sarūpēti dažādi izklaides pasākumi.

Plašu pasākumu buķeti piedāvās galvaspilsēta. Jau dienas vidū Līvu laukumā sāksies dažādas aktivitātes ar Ziemassvētku rūķa piedalīšanos un uz divām skatuvēm uzstāsies mūziķi.

Balles piedāvās arī Rīgas klubi un krodziņi, taču apjomīgākā lustēšanās sagaidāma krastmalā. Šeit svinības sākies deviņos vakarā.

Pusnaktī, kā ierasts, būs uguņošana, un cerams, varēsim to skaisti vērot. Būs arī pārsteigums – ieradīsies viesi no Lielbritānijas.

Pasākums ilgs līdz trijiem naktī. Savukārt Jūrmalā svinības sāksies ap plkst. 23.00. Īpaša programma paredzēta jaungada pirmajai dienai – Dzintaru Mežaparkā notiks jampadracis latviešu tradīcijās.

Liepājā Rožu laukumā Jauno gadu iegriezīs grupa Labvēlīgais tips, bet Liepājas Latviešu biedrības namā būs īpaša jaungada balle. Vairākās pilsētās īsi pirms pusnakts svinētājus iepazīstinās ar novada gada notikumiem. Jēkabpilieši gadu miju ieskandinās Vecpilsētas laukumā, bet pēc tam dančus turpinās Tautas namā.

Līvānos un Dobelē notiks karnevāli, bet Cēsīs balle pieskandinās Vidzemes koncertzāli. Rezumējot – ikviena pašvaldība parūpējusies par svinīgu Jaungada sagaidīšanu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl