Ja Tevi biedē terorisms – uzzini, kurās valstīs šobrīd ir visdrošāk ceļot!

0 Komentāru
Ja Tevi biedē terorisms – uzzini, kurās valstīs šobrīd ir visdrošāk ceļot!
FOTO: LETA

Cik droši ir doties atvaļinājumā uz kādu no ārzemju kūrortiem? Tādi populāri galamērķi kā Turcija, Ēģipte un Francija pēdējā laikā ir kā bieds tūristiem ar vairākkārtējiem teroraktiem šajās valstīs.

Šobrīd doties brīvdienās uz kādu no galamērķiem ārzemēs nekad nav bijis tik riskanti, kā tas ir tagad. Uz kurām valstīm, dodoties atvaļinājumā, nevajadzētu uztraukties par drošību?

Baltijas valstis

Vienas no pašām drošākajām valstīm ceļojot ir mūsu kaimiņzemes – Lietuva un Igaunija. Zinātnes muzejs Tartu vai Tallinā, SPA Sāremā vai Viļņā, jūra Palangā un vēl daudz citu lielisku vietu dodoties apciemot Baltiju.

Visizdevīgāk ceļot uz Lietuvu un Igauniju ir ar autobusu pārvadātājiem. Ik pa laikam akcijas cenas tiek piedāvātas no Lux Express, Ecolines, Simple Express, vienvirziena biļete sākot no 5 eiro.

Polija

Līdz galam daudziem nenovērtēts galamērķis, jo valsts ir liela un bagāta ar savu arhitektūru, dabu, kultūru. Polijā ir gan kalni – Tatri, kur iespējams doties brīvdienās un pārbaudīt savu izturību kāpjot vairāku kilometru augstumā. Vai doties uz Baltijas jūras krasu – Gdiņu, kur atpūsties un baudīt saules starus pludmalē.

Visizdevīgāk līdz Polijai ir tikt ar Ecolines un Lux Express autobusu pārvadātājiem, ja 12 stundas autobusā šķiet par daudz, tad lētākos lidojumus līdz Varšavai piedāvā AirBaltic un LOT.

Islande

Vulkānu dārdi, geizeru strūklojumi, dubļu avotu šļaksti, ledus klintis, fjordi, kalni, banānu un vīnogu audzēšana siltumnīcās – pasakains skaistums, kas sastopams tikai Islandē.

airBaltic kopš maija ir uzsācis tiešos reisus no Rīgas uz Reikjavīku, kuri gan jāsaka nav no tiem lētākajiem galamērķiem. Vēl vien opcija, kura ir izdevīgāka, ir tiešajiem lidojumiem no Viļņas ar Wizzair vai WOWair aviokompānijām, kur cenas ir pat no 19 eiro vienā virzienā.

Šveice

Šveicē esot pasaules drošākās bankas, precīzākie pulksteņi un viena no labākajām šokolādēm. Šveices patiesā bagātība ir tās dabas neparastais skaistums – kalnu ezeri, kuros spoguļojas Alpu sniegotās virsotnes, simetriskās egles, mazie ciematiņi un skaidrās debesis.

Tiešie lidojumi no Rīgas uz Šveices pilsētu Cīrihi ir ar aviokompāniju airBaltic.

Horvātija

Horvātija ir viena no nedaudzajām Dienvideiropas ”jūras” valstīm, kur pat vasaras karstākajā laikā nav svelme. Vasara Horvātijas Adrijas jūras piekrastē ir sausa un saulaina, bet zaļā fauna un maigais jūras vējš padara Horvātiju iecienītu tūristu vidū arvien populārāku. Tāpēc atpūtas ceļojumi Horvātijā der visiem – gan bērniem, gan senioriem, un īpaši tiem, kam karstuma dēļ ir aklimatizācijas problēmas citās valstīs.

Uz Horvātiju tiek piedāvātas daudzas autobusu tūres no tūrisma operatoriem, kā, piemēram, Impro vai Travel RSP. Tiešos lidojumus no Rīgas nodrošina airBaltic.

Gruzija

Gruzija ir valsts, kurā kultūra, vēsture un daba iet roku rokā. Augstvērtīgie vīni, krāšņie kalni un bagātīgais kultūras mantojums. Sirsnīgā izturēšanās un laipnā uzņemšana. Tikai daži no punktiem, ko uzskaitīt par lielisko Gruziju.

Dodoties brīvdienās uz Gruziju, tad visizdevīgākie lidojumi būs no Viļņas uz Kutaisi ar Wizzair, kur cenas ir pat, sākot no 60 eiro abos virzienos. No Rīgas tiešos lidojumus nodrošina airBaltic uz Tbilisi.

Par izdevīgiem galamērķiem pa Eiropu un pasauli meklējiet vairāk informāciju blogā www.travelfree.info.

Save

0 Komentāru