Ja šis nav lēti, tad kas ir?! No Rīgas piedāvā lidojumus uz Turciju

0 Komentāru
Ja šis nav lēti, tad kas ir?! No Rīgas piedāvā lidojumus uz Turciju

Turpinot sadarbību ar “lēto avioceļojumu” portālu TravelFree, Skaties.lv turpina informēt par iespaidīgi zemām aviobiļetēm. Zemo cenu lidsabiedrība Ukraine International no oktobra līdz decembrim piedāvā lidojumus no Rīgas uz Stambulu (Turcija) no 77 eiro abos virzienos.

Lidojums ir ar pārsēšanos Kijevā. Lidojuma cenā ir nodokļi, obligātās maksas, nododamā bagāža + rokas bagāža.

Biļetes iespējams iegādāties caur rezervēšanas portālu MOMONDO.

Pieejamo datumu šobrīd ir ļoti daudz, tā kā ikvienam interesentam ir iespēja iegādāties sev vēlamos lidojuma datumus. Daži no pieejamajiem datumiem: 5.-10. oktobris; 14.-18. oktobris; 17-23. oktobris un daudzi citi lidojuma datumi.

Ukraine International Airlines (UIA) ir Ukrainas nacionālā aviokompānija un lielākā lidsabiedrība valstī. Tās galvenā mītne atrodas Kijevā, un bāzes lidosta ir Borispiļas starptautiskā lidosta. Lidsabiedrība apkalpo vietējos un starptautiskos pasažieru un kravas lidojumus uz Eiropu, Vidējiem Austrumiem, ASV un Āziju.

Turcija ir triju varenu civilizāciju – romiešu, bizantiešu un osmāņu – dzimtene, tādēļ valsts kopumā veido unikālu etnisko un kultūras mozaīku. Turcijā rodams viss, ko ikviens ceļotājs var vēlēties – kontrasti starp seno un mūsdienīgo, krāšņas un daudzveidīgas dabas ainavas, piedzīvojumi kalnos un pārgalvīgi nobraucieni pa upēm un apbrīnojami skaistas pludmales ar dzidru ūdeni.

Jebkurš, kas tuvāk iepazīsies ar turku tautu, būs gatavs atzīt, ka viņi ir viesmīlīgi un laipni cilvēki, bet daži turciski pateikti vārdi būs viss, kas nepieciešams, lai saņemtu viņu atbalstu.
Vislabākais ceļošanas laiks Turcijā ir pavasarī un rudenī, kad gaisa temperatūra nepārsniedz +30 grādus un ir ap +20 grādiem.

0 Komentāru