3 komentāri

TV3 Ziņas sadarbībā ar pētnieciskās žurnālistikas centru “Re:Baltica” organizēja diskusiju ar politiķiem un ekspertiem par to, kāda būs Latvijas demogrāfiskā situācija pēc desmit gadiem.

Diskusijas dalībniece, “Re:Baltica” redaktore Sanita Jemberga, aicināja politiķus beidzot nevilcināties un pieņemt lēmumus un skaidri pateikt, kāda nākotne Latvijas iedzīvotājus sagaida. Politiķi nedrīkstētu vairs neko nedarīt, bet gan jāuzņem temps, reformējot dažādas sfēras.

 

Sanita Jemberga
“Re:Baltica” izpilddirektore

Ja mēs ejam Latvijas politikas klasiskajā virzienā, nedarām neko, bet vienkārši dreifējam ar domu, ka situācija pati sevi atrisinās, mēs iedreifējam zombiju republikā. Mēs arī strādāsim līdz kapa malai. Bet tad tā arī ir jāsaka iedzīvotājiem, ka pensijas vecums būs tāds, tāpēc ka mums ir jāuztur cilvēki, kas šeit dzīvo un ir veci. Bet tad tas arī ir jāpasaka. Mēs zinām, jūs ziniet, bet nē, nevar pieņemt lēmumus. Tā ir tā lielā problēma. Nevar pieņemt lēmumus par emigrāciju, zemo darbaspēku. Kāpēc nevar pieņemt šos lēmumus? Pensijas vecums būs tāds, darba tirgū ielaidīs nevis tos cilvēkus, bet šos. Skolas ir jāreformē daudz ātrāk, nekā mēs to darām. Jābūt trīs vai četrām lietām, kuras tiek nolemtas, kā svarīgākas un tad arī darīt.

Pilnu tiešraides ierakstu no diskusijas skaties šeit.

TOP komentāri

 • Manuprāt
  +2 +1 -1

  Manuprāt

  Mēs jau tādā valstī dzīvojam ! Pateicoties tieslietu, ar NA priekšgalā, bezzobainībai un oligarhu nesodāmībai. Oligarhi tak sen jau, Rīdzenē, izlēma, kā mums būt un ko darīt. Tagad "Vemjotība, "zemnieki" un "nacionāļi", arī droši izpilda oligarhu pavēles. Mes jau esam zombiki priekš oligarhiem ! Solvita ! Atver acis !!!
 • Ingrīda Vīduša
 • Tsa
  0 0 0

  Tsa

  Visi runā tā šitā, kuģī no visām pusēm sūce, bet augšējās kaītēs diskutē- par šo un to un paguļ pa vidu. Visas žurkas jau mūk, kapteinis pa kluso savu mantu citur sūta un gatavo helikopteri, lai, kad visi slīks, pamātu ar rociņu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl