Izveseļojušies vairāk nekā 70% Covid-19 pacientu; pēdējā diennaktī reģistrēti četri jauni sasirgušie

2 komentāri
Izveseļojušies vairāk nekā 70% Covid-19 pacientu; pēdējā diennaktī reģistrēti četri jauni sasirgušie
POSTIMEES / SCANPIX

No Covid-19 izveseļojušies vairāk nekā 70% pacientu jeb 741 inficētais no kopumā 1053, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Tikmēr pēdējā diennaktī veikti 1828 Covid-19 testi un reģistrēti četri jauni sasirgušie.

Savukārt līdz šim kopumā Latvijā veikti 101 598 Covid-19 izmeklējumi. 22 Covid-19 pacienti miruši.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā stacionēti jeb ievietoti slimnīcās divi pacienti ar Covid-19, kamēr kopumā stacionāros ārstējas 25 pacienti – 23 ar vidēji smagu, bet divi pacienti ar smagu slimības gaitu.

Līdz šim no stacionāra izrakstīti 143 Covid-19 pacienti.

Jau vēstīts, ka pēdējo trīs nedēļu laikā kopumā 19 Latvijas iedzīvotāji ar Covid-19 inficējušies ārzemēs, pirmdienas preses konferencē pavēstīja Slimību un profilakses kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

12 gadījumos inficēšanās notikusi Zviedrijā, piecos Krievijā, bet citās Eiropas Savienības valstīs inficējušies divi iedzīvotāji.

Lasi vēl: Pagājušajā nedēļā bijis mazākais jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits kopš marta vidus

Ja cilvēku īpatsvars, kuri bija inficējušies ārzemēs, sākumā veidoja vairāk nekā 80% no kopējā inficēto skaita, tad patlaban šo gadījumu skaits ir visai neliels, norādīja epidemiologs. Turklāt pagājušajā nedēļā Latvijā reģistrēti kopumā 39 Covid-19 inficētie, kas ir viszemākais inficēto skaits kopš marta, pavēstīja Perevoščikovs.