Komentāri

Rīgas brīvostas valde par jauno ostas pārvaldnieku izvēlējusies transporta nozarē pieredzējušo Ansi Zeltiņu.

Valde šodien pēc stundu garām diskusijām Zeltiņa kandidatūru atbalstīja lielā vienprātībā. Viņa vērtējums bijis būtiski labāks nekā pārējiem diviem finālistiem līdzšinējās darba pieredzes dēļ. Zeltiņš kā vienu no pirmajiem darbiem Rīgas brīvostā uzskata iesāktās reorganizācijas pabeigšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ansis Zeltiņš
ieceltais Rīgas brīvostas pārvaldnieks

Tas lielā mērā skar kolektīvu, un es domāju, ka komanda un kolektīvs ir pats būtiskākais no administrēšanas viedokļa. Tas ir saimniecisko funkciju sadalījums starp Rīgas brīvostu un meitas uzņēmumu, attiecīgi kolektīvam jānostabilizējas, katrā ziņā šis ir pārmaiņu laiks, un periods bez pārvaldnieka noteikti nav atstājis pašu pozitīvāko ietekmi.

Brīvostas pārvaldnieka amats kļuva vakants šogad martā, kad pēc paša vēlēšanās savu amatu atstāja pretrunīgi vērtētais, skandāliem un intrigām apvītais pārvaldnieks Leonīds Loginovs, kurš Rīgas brīvostu vadīja kopš 1998. gada. Zeltiņa iecelšana par Ostas pārvaldnieku tagad vēl jāsaskaņo ar Satiksmes ministriju, un viņš varētu stāties savā amatā augustā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl