Komentāri

Rīgas brīvostas valde par jauno ostas pārvaldnieku izvēlējusies transporta nozarē pieredzējušo Ansi Zeltiņu.

Valde šodien pēc stundu garām diskusijām Zeltiņa kandidatūru atbalstīja lielā vienprātībā. Viņa vērtējums bijis būtiski labāks nekā pārējiem diviem finālistiem līdzšinējās darba pieredzes dēļ. Zeltiņš kā vienu no pirmajiem darbiem Rīgas brīvostā uzskata iesāktās reorganizācijas pabeigšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ansis Zeltiņš
ieceltais Rīgas brīvostas pārvaldnieks

Tas lielā mērā skar kolektīvu, un es domāju, ka komanda un kolektīvs ir pats būtiskākais no administrēšanas viedokļa. Tas ir saimniecisko funkciju sadalījums starp Rīgas brīvostu un meitas uzņēmumu, attiecīgi kolektīvam jānostabilizējas, katrā ziņā šis ir pārmaiņu laiks, un periods bez pārvaldnieka noteikti nav atstājis pašu pozitīvāko ietekmi.

Brīvostas pārvaldnieka amats kļuva vakants šogad martā, kad pēc paša vēlēšanās savu amatu atstāja pretrunīgi vērtētais, skandāliem un intrigām apvītais pārvaldnieks Leonīds Loginovs, kurš Rīgas brīvostu vadīja kopš 1998. gada. Zeltiņa iecelšana par Ostas pārvaldnieku tagad vēl jāsaskaņo ar Satiksmes ministriju, un viņš varētu stāties savā amatā augustā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl