2 komentāri

”Mums šī izvēle ir brīvprātīga, bet, no otras puses, izvēles nemaz nebija. Nevarējām pieņemt, ka mums būs nulle bēgļu. Eiropas Komisija bija sagatavojusi priekšlikumu par vairāk nekā 700 bēgļiem. Iespējams, ka rudenī tas vēl nebūs, jo ir nepieciešams mehānisms, kā cilvēki tiks pārvietoti,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina premjerministre Laimdota Straujuma. 

Valdības vadītāja akcentēja, ka tiks uzņemti tikai tie cilvēki, kas bēg no kara vai politiskām vajāšanām, nevis ekonomiskie migranti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, valdība 6. jūlija ārkārtas sēdē vienojusies par Latvijas nostāju bēgļu jautājumā, vienojoties, ka divu gadu laikā mūsu valsts varētu uzņemt 250 šādu cilvēku.

TOP komentāri

 • Leviathan
  +1 +1 0

  Leviathan

  Pārkopēts no citur lasītā - bet labi pateikts:
  Tad lūk kā - un ko - Straujumas Govs tikai tagad to attāpās pateikt?! Patiesībā izvēle bija - izstāties no ES pirms vēl visa tā jezga ir sākusies. Grieķijas gadījums to pierāda. Anglija, es ceru, ka drīz sekos pat vēl radikālākā veidā un izstāsies no šīs žīdu kontrolētās valstu savienības. Nedomāju, ka mums arī vajadzētu turēties šajā valstu savienībā no kuras mums nav nekāda labuma, kā tikai kvotas, regulas un soda sankcijas, kā arī regulāras pietikami lielas dalībmaksas par visu to, ko saņemam un ko mums nu galīgi nevajag. mums ir sagrauta ekonomika, kuru ES mums neļauj atjaunot, mums ir sagrauta lauksaimniecība, kuru mums neļauj sakopt. Mums ir izčakarēta likmdošana, kuru mums neļauj savest un uzturēt kaŗtībā pie varas esošā kliķe, Mums nav vajadzīga ne šī valdība, ne ES. Un, ja kāds grib iebilst, ka izstājoties no ES mūs apdraudēs Krievija, tad atbilde ir, ka ne jau ES ir Krievijas bieds, bet NATO, kuras dalībvalsts esam. Drošību, kā paši redzat ES mums negarantē ne iekšēju, ne ārēju. Vai gan savādāk tā šobrīd būtu pārpludināta ar mērkaķiem, tuksneša mežoņiem un islāma teroristiem, nespējot garantēt savu dalībvalstu pamatiedzīvotāju drošību un robežu nepārejamību?!
  Nost ar ES! Nost ar šo iztapoņu Latvijas valdību!!!
 • lalala-pats no paša

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl