Komentāri

Dzintra dzīvo nelielā dzīvoklī Artilērijas ielā, ko viņai savulaik ierādījusi pašvaldība. Viss jau būtu ļoti labi, ja vien visapkārt citos dzīvokļos nemitinātos cilvēki ar nepieņemamu uzvedību un nodarbošanos.

Izrādās, ka kaimiņi esot izdomājuši, ka visiem pārējiem mājiniekiem jāmaksā par viņu komfortu, un izveidojuši nelikumīgu elektrības pieslēgumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzintra tagad ir kārtīgi sašutusi. Pirmkārt, viņai nav ne mazākās vēlmes maksāt par svešiem tēriņiem, otrkārt, pieslēgums var nebūt drošs un radīt kādas problēmas un treškārt – cik gan liela var būt kaimiņu nekaunība?

Sieviete jau sazinājusies ar apsaimniekotāju, kas atbild par šādu problēmu novēršanu. Speciālisti solījuši ēku apciemot un paskatīties, kas tur notiek.

Lai vērstos pašvaldībā, sievietei būs nepieciešami daudzi un dažādi pierādījumi – gan par policijas uzsāktajiem kriminālprocesiem vai administratīvajām lietām, gan par elektrības pieslēgumiem.

Skaties pievienoto video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl