Izstāde “Skola” pulcē tūkstošiem jauniešu

Komentāri

Izstāžu centrā Ķīpsalā sākusies starptautiskā izstāde “Skola”.

Šogad tā aptver 140 dažādu mācību iestāžu piedāvājumu, kā arī interešu izglītību, svešvalodu un dažādu citu mācību kursus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izstādē piedalās teju visas lielākās Latvijas augstskolas, koledžas un profesionālās izglītības iestādes, kas ne vien iepazīstina jauniešus ar bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras studiju programmām un iespējām, bet arī atklāj vairāk par ārpusskolas nodarbībām, sadzīvi, stipendijām un citiem praktiskiem jautājumiem. Aptuveni ceturtā daļa stendu atvēlēta studiju iespējām ārzemēs.

Valts Jirgensons

Valts Jirgensons

izstādes “Skola” projekta vadītājs

Mums ir gan reģionālās augstskolas, kas ir Liepāja, Ventspils, Rēzekne, Valmiera, Daugavpils, protams, Rīgas, gan privātās, gan valsts augstskolas, tai pašā laikā ir piedāvājums mācīties ārzemēs gan tuvākās, gan tālākās, kas ir tepat Lietuva, Igaunija, gan ejot tālāk – Vācija, Dānija Francija, nonākot līdz pat tādām valstīm kā Kanāda, ASV un Austrālija.

 

Izstāde turpināsies trīs dienas līdz svētdienas vakaram.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl