Izpatikt vajag tikai sev! Linda Mūrniece maina frizūru un tiek pie jauna tetovējuma

6 komentāri
Izpatikt vajag tikai sev! Linda Mūrniece maina frizūru un tiek pie jauna tetovējuma
Privātais arhīvs

Pazīstamā uzņēmēja Linda Mūrniece pēc pagājušogad piedzīvotās skaļās šķiršanās turpina plaukt un beidzot dzīvot tā, kā pati vēlas. Viņa tikusi pie frizūras, kuru iepriekš nebija atļāvusies, jo tika saņēmusi kritiku no līdzcilvēka, kā arī iepriecinājusi sevi ar tetovējumu.

”Pirms dažiem gadiem nogriezu īsus matus. Visīsākos manā dzīvē. Lai saskaitītu sirmos un atcerētos, kādā krāsā tie bija jaunībā. Visu dzīvi esmu tos krāsojusi, vēloties būt skaista un vēl skaistāka. Toreiz nolēmu – Dieviņš taču zināja, kāpēc mani radīja ar tādiem matiem, kā radīja un droši vien tā ir īstā krāsa, kas piestāv visvairāk.

No cilvēka, kurš tobrīd man bija blakus, sekoja nesaudzīga kritika. Sirmot sākuši un īsi mati neietilpa viņa skaistuma standartos. Es saskumu. Pavisam noteikti biju vīlusies, jo pašai patika iemesls, kādēļ biju izdarījusi to, ko izdarīju.

Tomēr vēlme tobrīd izpatikt bija lielāka. Jā, arī lielām un stiprām meitenēm dažkārt nepietiek spēka pateikt – “es gribu tā un ne citādi”. Ataudzēju matus, atkal tos krāsoju blondus, jutos kā kurā brīdī, pārsvarā – labi, jo ne jau matu garumā un krāsā laime,” ”Facebook” stāsta Linda. Nu, kad pagājis laiks, viņa sapratusi – izpatikt vajag tikai sev – un tikusi pie matu krāsas un griezuma, kas tīkams viņai.

Tāpat viņa devusies uz tetovēšanas salonu, papildinot savu uz pleca uztetovēto pūcīti ar latviskajām rakstu zīmēm. Lindas sociālo tīklu sekotāji nebeidz paust atzinību par pārmaiņām, kas iedvesmojušas arī citus nebaidīties un izdaiļot savu ķermeni tā, kā tas patīk pašiem, neizpatīkot nevienam citam.

A post shared by Linda (@lindalmurniece) on

6 komentāri