1 komentārs

Vienā no skaļākajiem šīs vasaras skandāliem – tā dēvētajā Liepājas pedofilu lietā – jau otro reizi veiksme uzsmaida apsūdzētajiem. Tiesa šodien noraidīja prokurora prasību piecgadīgo meitenīti seksuāli izmantojušos vīriešus likt aiz restēm. Tā vietā lieta atkal būs jāskata no sākuma. 

Skandāls ar Oļega un Jevgenija Smirečanska lietu sākās nevis, kad viņu iespējamais noziegums – mazas meitenītes seksuāla izmantošana – nonāca atklātībā, bet kad tiesa piesprieda sodu. Abi vīrieši vainu atzina, tādēļ tiesa, pat nepārbaudot izmeklētāju savāktos pierādījumus, lēma, ka aiz restēm viņiem nav jānonāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sodam pietikšot ar pārsimt stundām piespiedu darba. Tas sabiedrībā izraisīja sašutuma vilni, un prokuratūra maigo spriedumu pārsūdzēja, prasot reālu cietumsodu.

Līdz apelācijai arī paši apsūdzētie paspēja pārdomāt – viņi nomainīja advokāti un sāka apgalvot, ka ne pie kā neesot vainīgi. Tādēļ lieta esot atkal jānodod pirmās instances tiesai, kur notiks pierādījumu pārbaude. Viņu prasību šodien arī apstiprināja Kurzemes apgabaltiesa.

Pēc nosacītās uzvaras, abi Smirečanski gan bija mazrunīgi. Viņu galvenā neoficiālā aizstāvja lomu uzņēmās Smirečanska vecākā sieva un cietušās meitenītes vecāmāte. Tiesas procesu viņa dēvēja par mocīšanu un netaisnību, uzstājot, ka meitenītei neviens pāri nodarījis neesot. Apsūdzētie sejas atklāt atteicās, sūdzoties, ka ir saņēmuši draudus.

Tomēr arī prokurors sakāvi neatzīst. Kad lietu sāks skatīt no jauna, tiks pārbaudīti arī pierādījumi. Un to izmeklētājiem esot pietiekami, lai vainu bez grūtībām pierādītu.

Jāpiebilst, ka, vēlreiz saņemot notiesājošu spriedumu, apsūdzētajiem vairs nebūs viena no iepriekš sodu mīkstinājušajiem apstākļiem – labprātīgas vainas atzīšanas.

TOP komentāri

  • tūdaliņš
    0 0 0

    tūdaliņš

    kas vispār notiek!!!!! kāda valsts tāda tiesa, kā vispār prokuram sirdapziņa ļauj patiekt kad viņi nav vainīgi ? sakiet ko gribiet bet te vienīgais loģiskais izskaidrojums kad tas ir kukulis, vai arī kāds Sorosa fonda finansējums kas atbalsta pidorasus, un kāpēc neiedot naudu arī pedofilū pasargāšanai (vemjošais smailijs)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl