Komentāri

Izmeklējot līgumam neatbilstoša policijas operatīvā transporta piegādi, tiks vērtēta arī policijas amatpersonu atbildība. Savukārt, ja atklāsies, ka notikusi dokumentu viltošana, būs jārosina kriminālprocess, to pavēstījis iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Atgādinām, ka raidījums Nekā personīga vakar vēstīja, ka iepirkumā par 17 furgonu piegādi Speciālo uzdevumu bataljonam piegādāti “busiņi” ar vecās paaudzes EURO 5 dzinējiem, savukārt līgumā bijusi prasība nodrošināt transportu ar EURO 6 motoriem.

Transporta piegādātājs – pilnsabiedrība A26 policijai iepriekš iesniegusi ražotāja apliecinājumu par policijai paredzēto Citroen markas furgonu atbilstību iepirkuma prasībām.

Lai atklātu, vai notikusi krāpšana tiks veiktas 2 pārbaudes – vērtējot gan ražotāja iesniegtā apliecinājuma autentiskumu, gan pašas iepirkuma procedūras atbilstību noteiktajai kārtībai.

Pēc Kozlovska teiktā pārbaudi par ražotāja izsniegtā apliecinājuma autentiskumu uzticēs vērtēt kādai citai iestādei, kas nav policijas struktūrā, visticamāk, Iekšējās drošības birojam.

Atgādinām, ka par 17 piegādātajiem furgoniem nākamajos 5 gados valsts maksās nomas maksu vairāk nekā 800 000 eiro apmērā.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl