Komentāri

Izmeklējot līgumam neatbilstoša policijas operatīvā transporta piegādi, tiks vērtēta arī policijas amatpersonu atbildība. Savukārt, ja atklāsies, ka notikusi dokumentu viltošana, būs jārosina kriminālprocess, to pavēstījis iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Atgādinām, ka raidījums Nekā personīga vakar vēstīja, ka iepirkumā par 17 furgonu piegādi Speciālo uzdevumu bataljonam piegādāti “busiņi” ar vecās paaudzes EURO 5 dzinējiem, savukārt līgumā bijusi prasība nodrošināt transportu ar EURO 6 motoriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Transporta piegādātājs – pilnsabiedrība A26 policijai iepriekš iesniegusi ražotāja apliecinājumu par policijai paredzēto Citroen markas furgonu atbilstību iepirkuma prasībām.

Lai atklātu, vai notikusi krāpšana tiks veiktas 2 pārbaudes – vērtējot gan ražotāja iesniegtā apliecinājuma autentiskumu, gan pašas iepirkuma procedūras atbilstību noteiktajai kārtībai.

Pēc Kozlovska teiktā pārbaudi par ražotāja izsniegtā apliecinājuma autentiskumu uzticēs vērtēt kādai citai iestādei, kas nav policijas struktūrā, visticamāk, Iekšējās drošības birojam.

Atgādinām, ka par 17 piegādātajiem furgoniem nākamajos 5 gados valsts maksās nomas maksu vairāk nekā 800 000 eiro apmērā.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl