1 komentārs

Nepilnus divus mēnešus pēc nonākšanas Daugavpils mēra amatā sašūpojies Andreja Elksniņa krēsls – ir izjukusi domes vadībā esošā koalīcija un līdz ar to gaidāmas izmaiņas pilsētas vadībā.

“Mūsu partijas” pārstāvis Rihards Eigims trešdien, 23. augustā, paziņoja, ka viņš un pārējie trīs viņa partijas biedri izstājas no koalīcijas ar “Saskaņu”.

Eigims arī informēja, ka viņi patur sev tiesības risināt sarunas par domes vadības veidošanu un būs priecīgi, ja saņems atbalstu no visiem Daugavpilī ievēlētajiem politiskajiem spēkiem. Eigims skaidroja, ka šāda lēmuma pamatā esot Daugavpils mēra “saskaņieša” Andreja Elksniņa izteiktā neuzticība Eigimam.

To viņš uztvēris kā “norādi uz durvīm”, ņemot vērā Elksniņa izteikumus, ka mērs nestrādās komandā ar cilvēkiem, kuriem neuzticas.

Daugavpils domē ir 15 deputātu vietas, kuras sadalījušas trīs partijas – sešas ir bijušā mēra Jāņa Lāčplēša “Latgales partijai”, kura līdz šim bija opozīcijā, piecas vietas ir pašreizējā mēra Andreja Elksniņa pārstāvētajai “Saskaņai”, četras – “Mūsu partijai”, kuru pārstāv Rihards Eigims.

Elksniņš pats vēl 23. augustā pauda pārliecību, ka viņa vadītā koalīcija turpina strādāt kā iepriekš. Tikmēr Lāčplēsis jau ir paziņojis, ka uz mēra vietu vairs nekandidēs.

TOP komentāri

  • Daugavpilietis
    +1 +1 0

    Daugavpilietis

    Es gan dzirdēju, ko citu - vienkārši iepriekšējais mērs Lācplēsis, piesaistījis ar ilgtermiņa līgumiem, nākošo gadu pilsētas budžetu, savām firmām. Eksniņš atnāca un domāja, ka varēs atbalstīt un pateikties tiem uzņēmējiem, kas finansiāli viņam palīdzēja tikt Daugavpils mēra amatā. Bet, iznāca Elksniņam čiks ! Nauda jāatpelna, bet nav no kā ! Kreditori drebina. Tagad Elksniņam jāmeklē citi finansu avoti (cits amats), lai norēķinātos ar sponsoriem, jo pilsētas kase, izrādījās tukša jau gadus uz priekšu. Bez tam, Elsniņam tiešām piemīt vīzdegunība un gribēšana visu vienam ieraut. Nu, bet brāļi čangaļi Eigims ar Lācplēsi vienmēr sarunās. Jau noslēdza miera līgumu un sadalīja ekonomiskās ietekmes zonas Daugavpilī ! "Aizmirsīs" abi, ka vēl nesen grieza viens otram rīkles. Liela nauda, ļoti liela nauda un iespēja tikt pie tās, jebkuram, atmaidzē sirdi. Elksniņš muļķis. Viņam vajadzēja, kā viņa partijas biedrs Ušakovs Rīgā izdarīja - pielaida pie naudas Siles misteru 20 % un viss štokos !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl