Izklaides kuģu pasažieri Rīgā atkal tiek pakļauti lielām briesmām

Komentāri

Izklaides kuģu pasažieri Rīgā atkal tiek pakļauti lielām briesmām – otro gadu pēc kārtas uz konkrēta kuģa klāja dzērumā darba laikā pieķerts kapteinis. Tik skaļi iesākusies Ūdens policijas darba jaunā sezona, vēsta raidījums 900 sekundes.

Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljons patruļās uz ūdens ik gadu atgriežas 1. maijā. Šogad jau pašas sezonas sākumā, veicot standarta pārbaudi uz pasažieru kuģa, atklājies, ka atkārtojas pagājušā gada vēsture.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Artūrs Plaudis, SUB 3. rotas komandieris:

Tas pats kuģis Liepāja šogad tika apturēts, un atkal bija kapteinis dzērumā, ne tik lielā kā pagājušajā gadā, cits kapteinis jau, bet bēdīgais stāsts par kuģi Liepāja diemžēl turpinās. Uz kuģa, kas pārvadā pasažierus, kas nodarbojas ar komercdarbību, nav pieļaujams absolūti nekāds alkohola daudzums.

Foto

Šobrīd šo lietu izskata Krasta apsardzes dienests. Cik lielas ir promiles, atklāts netiek.

Kopumā kopš sezonas sākuma Ūdens policija jau noformējusi 6 pārkāpumu protokolus, bet pagājušo sezonu decembrī noslēdza ar 75 protokoliem. Visvairāk pārkāpumi bijuši saistīti ar aprīkojumu.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl