Komentāri
Izglītības un zinātnes ministre atzīst, ka nozarē ir milzīga reputācijas krīze
FOTO: LETA

“Kopumā izglītības nozarē ir milzīga reputācijas krīze, cilvēki neuzticas Izglītības un zinātnes ministrijai, ļoti bieži neuzticas arī skolai, bet jāņem vērā, ka reputācijai ir arī otra puse un bieži vien par labajiem darbiem mēs dzirdam retāk. Ir jāsaprot, ka mēs proporcionāli dzirdam daudz vairāk par slikto nekā labo. Tajā pašā laikā es nenoliedzu, ka izglītības un zinātnes sistēmā ir problēmas,” tā šorīt LNT raidījumā 900 Sekundes atzina izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile. 

Izglītības un zinātnes ministre arī atzina, ka nevarētu teikt, ka ministrijā ir pietiekami daudz darbinieku. ”Ministrija ir atbildīga par ļoti daudzām jomām, un tas ir ļoti liels darba apjoms. Ir skaidrs, ka es sekošu ministrijas ierēdņu darba kvalitātei, un no rezultātiem būs atkarīgs, kādas būs tālākās rīcības sekas,” norādīja Mārīte Seile.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl