Izglābj novārtā pamestu zīdaini

Komentāri

Iespējams, ka kāds jau ir piemirsis, bet kāds pietiekami skaidri atminas neseno stāstu, kurš izvērtās par pamatīgu skandālu. Runa ir par bāriņtiesas lēmumu atņemt divas meitiņas kādai sievietei pamatojoties uz vecmāmiņas sūdzību, ka bērnus tēvs seksuāli izmantojot. Nupat ir saņemts līdzīgs signāls, par nedēļu veca zīdaiņa izņemšanu no ģimenes.

Dzīvoklī, kurā mazulis atradies gaisā jūtama alkohola ”dvinga”, pa roku galam mainīti arī pamperi, reti pirkta putriņa, lai pabarotu zīdaini, tāds lūk atstāts par to, kā savas pirmās dzīves dienas pavadīja jūlija beigās dzimusi meitenīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā uz to reaģējušas atbildīgo instanču amatpersonas, skatieties TV3 raidījuma Bez Tabu sižetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl