Izglābj Ķīšezerā ielūzušu zemledus makšķernieku

Komentāri

Šodien Rīgā izglābts kāds zemledus makšķernieks, kurš bija ielūzis Ķīšezerā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Glābēji makšķernieku izvilkuši no ūdenskrātuves un nodevuši mediķu aprūpē.

Rīgā ir ieviesta kārtība, ka ar pilsētas izpilddirektora rīkojumu uz Rīgas ūdenstilpnēm var noteikt paaugstinātas bīstamības periodu, kā laikā iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijā iestājoties salam, janvārī tika atcelts aizliegums atrasties uz Ķīšezera ledus ne tālāk par 300 metriem no krasta līnijas. Dome nav sniegusi informāciju, ka šis aizliegums būtu atjaunots.

Rīgas dome gan atgādina, ka simtprocentīgi drošs ledus nemēdz būt, tādēļ iedzīvotājiem jābūt uzmanīgiem jebkurā gadījumā, īpašu uzmanību pievēršot bērniem, kas atrodas uz ūdenstilpņu ledus.

Pirms doties uz ledus, obligāti jāizvērtē tā stāvoklis, jo visur ledus nav vienādi biezs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl