Komentāri

Baložu kultūras namā vairāki desmiti aktīvistu pulcējās, lai dibinātu jaunu partiju. Plāns bija izveidot politisku spēku ar nosaukumu ”Latvijas tautsaimnieku savienība”, tomēr kvoruma trūkuma dēļ tas neizdevās, tāpēc tika reģistrēta šāda paša nosaukuma sabiedriskā organizācija.

Pasākuma sākumā zālē bija vien pārdesmit cilvēku, kas šķirstīja topošās partijas statūtus un klausījās topošās partijas kodola uzrunas. Galvenais partijas dibināšanas mērķis ir tautas labklājības celšana un pasākumi demogrāfiskajam bumam, kā arī atkarības mazināšana no Eiropas Savienības.

Andrejs Treikals 2011. gadā startēja no partijas “Tautas kontrole”, kas vēlēšanās ieguva vien 0,5% balsu un Saeimā neiekļuva.

Lai gan partiju ar nosaukumu LATSS šodien nodibināt neizdevās, no šīs ieceres aktīvisti gan nav atteikušies, tiesa gan, maz ticams, ka tas tiks darīts pirms jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Līdz tam topošajiem politiķiem jāpārvar virkne viedokļu atšķirību un ideoloģiskie strīdi.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl