Komentāri

Baložu kultūras namā vairāki desmiti aktīvistu pulcējās, lai dibinātu jaunu partiju. Plāns bija izveidot politisku spēku ar nosaukumu ”Latvijas tautsaimnieku savienība”, tomēr kvoruma trūkuma dēļ tas neizdevās, tāpēc tika reģistrēta šāda paša nosaukuma sabiedriskā organizācija.

Pasākuma sākumā zālē bija vien pārdesmit cilvēku, kas šķirstīja topošās partijas statūtus un klausījās topošās partijas kodola uzrunas. Galvenais partijas dibināšanas mērķis ir tautas labklājības celšana un pasākumi demogrāfiskajam bumam, kā arī atkarības mazināšana no Eiropas Savienības.

Andrejs Treikals 2011. gadā startēja no partijas “Tautas kontrole”, kas vēlēšanās ieguva vien 0,5% balsu un Saeimā neiekļuva.

Lai gan partiju ar nosaukumu LATSS šodien nodibināt neizdevās, no šīs ieceres aktīvisti gan nav atteikušies, tiesa gan, maz ticams, ka tas tiks darīts pirms jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Līdz tam topošajiem politiķiem jāpārvar virkne viedokļu atšķirību un ideoloģiskie strīdi.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl