Izdota grāmata ar valstsvīru domām

Komentāri

Izdota grāmata, kurā apkopotas valsts augstāko amatpersonu domas par Latviju. Katram tikusi atvēlēta viena lappuse, kurā izteikties, taču daudzas lapas tā arī palikušas tukšas.

Tika nodrukātas 115 grāmatas ar tukšām lapām un izsniegtas Valsts prezidentam, premjerministram un arī Saeimas deputātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dažu dienu laikā viņiem tika lūgts veikt grāmatā kādu ierakstu. Tagad šī grāmata izdota jau ar aizpildītām lapām. Grāmatā no 115 lapaspusēm aizpildītas ir vien 53.

Politiķi savu nevēlēšanos rakstīt savas pārdomas pamato ar steigu, kādā pieprasīti ieraksti. Idejas autore gan domā, ka sasniegtais rezultāts esot labs.

Grāmata ir nopērkama grāmatnīcās un iedzīvotāji varot aizpildīt tukšās lapas deputātu un ministru vietā. Pēc tam iesūtītie teksti tiks apkopoti un grāmata tiks papildināta ar iedzīvotāju domām.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl