Komentāri

Mežaparka Lielās estrādes pārbūves darbi rit pēc grafika. Tā šodien paziņoja būvnieki, izrādot jau paveikto un solot, ka visu paspēs līdz simtgades Dziesmu un deju svētkiem.

Šobrīd līdz pirmās kārtas pabeigšanai atlicis mazāk nekā gads, un Mežaparka estrādē, kas tagad pārtapusi par milzīgu būvlaukumu, aktīvi strādā 150 strādnieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Zemē sadzītie pāļi jau sāk iezīmēt skatītāju zonas kontūras – tā kļuvusi daudz plašāka. Šobrīd zemē jau sadzīti vairāk nekā puse no 2200 pāļiem, uz kuriem balstīsies skatītāju zona. Pēc grafika šie darbi jāpabeidz līdz augusta beigām, bet būvnieki to sola paveikt mēnesi ātrāk. Rekonstrukcijas pirmā kārta paredz pārbūvēt un paplašināt skatītāju zonu un uzstādīt papildu vietas koristiem – viena estrādes puse jau ir nojaukta.

 

Valdis Koks
pilnsabiedrības “LNK, RERE” pārstāvis

Visi darbi rit pēc plāna, un mēs esam mobilizējuši papildu resursus šajā projektā, un šobrīd ejam priekšā laikam – plāns ir izdarīt maksimumu šajā gadā, jo neviens nevar pateikt, kāda būs ziema, un labvēlīgi laikapstākļi tiek izmantoti pilnā apjomā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl