”Izdarīt maksimumu pirms ziemas!” Mežaparka estrādes pārbūve rit pēc grafika

0 Komentāru

Mežaparka Lielās estrādes pārbūves darbi rit pēc grafika. Tā šodien paziņoja būvnieki, izrādot jau paveikto un solot, ka visu paspēs līdz simtgades Dziesmu un deju svētkiem.

Šobrīd līdz pirmās kārtas pabeigšanai atlicis mazāk nekā gads, un Mežaparka estrādē, kas tagad pārtapusi par milzīgu būvlaukumu, aktīvi strādā 150 strādnieku.

Foto

Zemē sadzītie pāļi jau sāk iezīmēt skatītāju zonas kontūras – tā kļuvusi daudz plašāka. Šobrīd zemē jau sadzīti vairāk nekā puse no 2200 pāļiem, uz kuriem balstīsies skatītāju zona. Pēc grafika šie darbi jāpabeidz līdz augusta beigām, bet būvnieki to sola paveikt mēnesi ātrāk. Rekonstrukcijas pirmā kārta paredz pārbūvēt un paplašināt skatītāju zonu un uzstādīt papildu vietas koristiem – viena estrādes puse jau ir nojaukta.

 

Valdis Koks
pilnsabiedrības “LNK, RERE” pārstāvis

Visi darbi rit pēc plāna, un mēs esam mobilizējuši papildu resursus šajā projektā, un šobrīd ejam priekšā laikam – plāns ir izdarīt maksimumu šajā gadā, jo neviens nevar pateikt, kāda būs ziema, un labvēlīgi laikapstākļi tiek izmantoti pilnā apjomā.

0 Komentāru