Izbraukuma vakcinācijas punkts Jelgavā par stundu pagarina darba laiku un trešdien piesaistīs papildu brigādi

0 Komentāru
Izbraukuma vakcinācijas punkts Jelgavā par stundu pagarina darba laiku un trešdien piesaistīs papildu brigādi
KASPARS KRAFTS, F64

Reaģējot uz Ministru kabineta lēmumu par prasībām ārkārtējās situācijas laikā un iedzīvotāju augošo interesi saņemt vakcīnu pret Covid-19, izbraukuma vakcinācijas punkts Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Jelgavā no šīs nedēļas par stundu pagarina darba laiku un trešdien piesaistīs papildu brigādi, informē pilsētas pašvaldībā.

Izbraukuma vakcināciju ZOC nodrošina AS “Veselības centru apvienība”. Tās pārstāve poliklīnikas “Aura” direktore Anita Kamenščikova skaidroja, ka cilvēku pieplūdums ir pieaudzis un vakcinācijas punkts ar to tiek galā.

“Izvērtējot situāciju, no šīs nedēļas par stundu tiek pagarināts vakcinācijas punkta darba laiks, lai būtu iespējams vakcinēt vairāk cilvēku. Tāpat esam nolēmuši, ka šo trešdien, 13.oktobrī, piesaistīsim papildu vakcinēšanas brigādi, lai vakcīnu varētu saņemt vairāk interesentu,” informēja Kamenščikova.

Izvērtējot pierakstu, citās dienās pagaidām neesot nepieciešamības piesaistīt papildu brigādi, jo vēl ir brīvas vietas. “Ja situācija mainīsies, atbilstoši reaģēsim,” solīja Kamenščikova, piebilstot, ka pašlaik vidēji dienā ZOC tiek vakcinēti teju 400 cilvēku.

Vakcinācijas punkts ZOC oktobrī strādā trešdienās, ceturtdienās un sestdienās no plkst.9 līdz 19 un svētdienās no plkst.9 līdz 18.

“Vakcinācijai aicinām iepriekš pieteikties, taču katru dienu tiek nodrošināta arī “dzīvā rinda”. Tāpat esam gatavi doties uz uzņēmumiem vakcinēt lielākus darba kolektīvus uzņēmuma telpās,” uzsvēra Kamenščikova.

Vakcinēšanu Jelgavā turpina arī ģimenes ārsti.

0 Komentāru