Itālijas zemestrīcē cietušai latviešu ģimenei steidzami nepieciešama palīdzība

18 komentāri

Itālijas zemestrīcē cietusi latviete Lorija Lietaviete, kura jau desmit gadus kopā ar vīru Roberto nodarbojas ar lauku tūrismu. Viņas māja ir pilnībā sagrauta un ģimene mitinās teltī.

Latvijā viņas draugi lūdz palīdzēt un dāvināt ģimenei līdzekļus, lai varētu Ziemassvētkus sagaidīt siltumā. Turklāt, lielas rūpes tagad ir par 80 ēzeļiem un zirgiem, kas kalnu pārgājienos priecējuši daudz bērnu un pieaugušo no visas Eiropas, arī Latvijas.

Tāpat arī ģimenē ir paliels kaķu bariņš un suņi, kuriem arī šobrīd nav pajumtes. Latvijā Lorijai ir daudz draugu, un viņi lūdz palīdzēt. Izskatītas visdažādākās iespējas un secināts, ka labākais pagaidu risinājums būtu vagona tipa mājas iegāde un ātra transportēšana.

Vajadzīgā summa ir 9000 eiro, no tā 5000 eiro ir vagonmājas cena, bet aptuveni 4000 eiro – transporta izmaksas. Latvijas draugi aplēsuši, ka 300 cilvēkiem katram atvēlot 30 eiro, šo summu ir iespējams savākt.

TOP komentāri

 • ome
  +16 +15 -1

  ome

  Redz kā ir,ka pašiem iet slikti tad ir vajadzīga palīdzība no Latvijas,Kamēr iet labi,tikmēr meesam vajadzīgi,Diez vai viņi paši ir kādreiz ziedojuši kādam?
 • Ieva
  +15 +14 -1

  Ieva

  Tiešām- vai tad Itālijas valdība nepalīdz cietušajiem??? Ļooooti par to šaubos! Lai nepavainojas, bet tas ir ļoti nesmuki,kaut ko prasīt no Latvijas! Ja jau reiz esi devies prom no savas dizmtenes, tad arī tiec pats galā! Saprastu, ja vajadzētu palīdzēt kādam latvietim,kas devies tūrisma, mācību vai kādā citā īslaicīgā izbraucienā uz ārvalstīm- piemēram kādas veselības problēmas, atgriešanās problēmas utt.
  Latvijā pašiem pietiek problēmu. Un tās ir ik dienu un uz katra soļa.
 • Ha-ha

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl