Islande kļūst populāra – lēto cenu aviokompānijas piedāvā turp aizlidot par 9 eiro

Pievienot komentāru
Islande kļūst populāra – lēto cenu aviokompānijas piedāvā turp aizlidot par 9 eiro
Moyan Brenn / Flickr

Pirms pāris gadiem Islande likās neaizsniedzama un lidošanas ziņā ļoti dārga valsts, bet viss ir mainījies. Piemēram, tagad zemo cenu lidsabiedrība Wizz Air piedāvā tiešos lidojumus no Viļņas uz Reikjavīku par 9,99 eiro vienā virzienā un 59,98 eiro abos virzienos ar Wizz Discount Club karti vai arī par 79,98 eiro turp-atpakaļ visiem pārējiem.

Visizdevīgākie lidojumi pieejami novembrī un decembrī. Piemēram, biļetes par 9 eiro vienā virzienā iespējams iegādāties uz 11. novembri, 28. novembri un 12. decembri. Cenā ietilpst nodokļi, obligātās maksas un viena mazā kabīnes bagāža (42x32x25 cm).

Wizz Air ir Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība, kas dibināta 2003. gadā. Galvenais birojs atrodas Budapeštas Ferenca Lista starptautiskajā lidostā Budapeštā.

Foto: Skarbais un skaistais

Sīkāk par Wizz discount club var uzzināt šeit, savukārt par citiem ”lētajiem ceļojumiem” uz citām valstīm – arī portālā TravelFree.

Islande ir salu valsts Atlantijas okeāna ziemeļos starp Grenlandi, Norvēģiju un Britu salām, mazliet uz dienvidiem no polārā loka. Islandē dzīvo apmēram 320 tūkstoši iedzīvotāju un tās kopējā platība ir 103 000 km².
Noskaties Inspired by Iceland video, kurā aplūko krāšņo Islandi: