Īsa pamācība kaķiem, kā mīlēt cilvēkus

Komentāri

Internetā ir pilns ar jokiem, ka cilvēki patiesībā ir kaķu kalpi (tā vismaz domājot paši mājdzīvnieki), taču šeit kāds britu jaunietis ir uztaisījis video, kas domāts pašiem kaķiem – kā mīlēt cilvēkus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā “pamācībā” rādīts, kā kaķiem izturēties pret savu saimnieku – modinātu uz darbu (protams, patiesais iemesls, lai pabarotu), “dziedāt”, kamēr saimnieks nav trauciņu papildinājis ar ēdienu, un daudz dažādu citu smieklīgu un mīļu gadījumu, kurus jāveic, lai varētu savu mājdzīvnieku saukt par īstu, mīļu kaķi.

Video galvenie varoņi ir kaķi Kols (melnais) un Marmelāde (rudais).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl