Komentāri

Kopš gada sākuma Lienes mamma Avotu ielas īrētajā dzīvoklī nav pavadījusi ne nakti, iemesls, pavisam vienkāršs – iebrukuši griesti.

”Jūs redzat, te ir nenormāls caurums, un tur var redzēt, ka viss ir izpuvis. Tātad augšā arī cilvēks nevar atrasties, jo tur var izkrist cauri. Saimnieks neko nedara,” stāsta sašutusī meita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušā gada vidū namam mainījies saimnieks, kurš līdz šim nav rīkojies, lai novērstu avārijas situāciju. Otrā stāva dzīvoklis nav apdzīvots un, par laimi, avārijā necieta cilvēki.

”Vislielākais trakums nāca virs plīts. Un es teicu, ja mamma būtu stāvējusi un gatavojusi ēst, tad varētu mammu izrakt, jo tieši tajā vietā bija vistrakākā situācija,” stāsta meita.

Gaisa temperatūra dzīvoklī ir noslīdējusi līdz +4 grādiem, jo īpašnieks atslēdzis apkuri. Īres līgums noslēgts līdz nākamā gada februārim, un kaut nelielajā dzīvoklī ir bīstami uzturēties, īpašnieks nav kautrējies izrakstīt kārtējo ikmēneša rēķinu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl