Ir robežas, ir nacionālie jautājumi, bet pāri visam tomēr ir cilvēks, akcentē Renārs Kaupers

1 komentārs
Ir robežas, ir nacionālie jautājumi, bet pāri visam tomēr ir cilvēks, akcentē Renārs Kaupers
FOTO: LETA

Saistībā ar Prāta vētru ir bijušas arī dažādas diskusijas un runas par koncertiem Krievijā. Grupas mūziķis Renārs Kaupers LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina, ka pirms uzstāšanās Krievijā pagājušā gada jūnijā, lēmums par uzstāšanos esot nopietni pārdomāts.

Renārs Kaupers

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Bija viens koncerts pagājušajā gada jūnijā. Tas bija pāris mēnešus pēc Krimas notikumiem, un mēs ļoti nopietni apdomājām, ko mums darīt. Jo arī mēs pieturamies pie tās sajūtas, ka kultūras cilvēkiem ir jādalās ar to, kas viņiem ir dots. Un ir sajūta, ka tā pasaule paliek labāka. Jā, ir robežas, ir nacionālie jautājumi, bet pāri visam tomēr ir cilvēks. Mēs izrunājām no dažādiem aspektiem, un beigu beigās mēs nospriedām, ka mēs braucam.

”Un pilnīgu apstiprinājumu tam, ka mēs darām pareizi, izjutu koncertā. Tas bija koncerts Ņižņijnovgorodā, tas bija koncerts klubā, tur bija kādi 800 cilvēki. Mēs nospēlējām koncertu, un tad koncerta laikā ieradās Ņižņijnovgorodas koris, kurš latviešu valodā nodziedāja Mazo bilžu rāmīti. Nu, bija tā, ka tek asaras, un koncerta laikā es neskaitāmas reizes domāju – cik labi, ka mēs atbraucām. Un tanī brīdī es pilnīgi skaidri sajutu, ka darām pareizi, un kopš tā brīža man šis jautājums ir atrisināts,” piebilda Kaupers.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Pilnu interviju skaties šeit!

1 komentārs