Komentāri

Ministru prezidents Māris Kučinskis šorīt LNT raidījumā 900 sekundes apstiprināja, ka ir bijuši gadījumi, kad Krievijas specdienesti piesprieduši Latvijas iedzīvotājus sadarboties. Viņš piebilda, ka runa nav par augsta ranga amatpersonām, bet vienkāršiem iedzīvotājiem. 

Kučinskis piebilda, ka ir jāpievērš uzmanība arī informatīvajam karam no Krievijas puses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ir tāds portāls infotop.lv, kurš pārpublicē rakstus no citiem portāliem, bet no katra raksta tiek paņemtas tendenciozas lietas. Blakus tiek parādīts, cik skaista dzīve ir Krievijā,” piebilda Kučinskis.

Viņš arī norādīja, ka, lai pievērstu pastiprinātu uzmanību informatīvajam karam un terorisma draudiem, Latvijas drošības dienestiem nepieciešama lielāka kapacitāte.

Jau vēstīts, ka otrdien, 29. martā, valdība izskatīja Satversmes aizsardzības biroja (SAB) ziņojumu, kurā atklāts, ka pērn bijuši vairāki gadījumi, kad Krievijas specdienestu darbinieki ar šantāžu un draudiem piespieduši Latvijas iedzīvotājus sadarboties.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl