1 komentārs

Satversmes tiesa (ST) pēc lielo algu saņēmēju neapmierinātības atrod brāķi solidaritātes likumā, kas būs jālabo divu gadu laikā. Atklājās gan interesanta nianse, jo atšķirībā no citiem Satversmes tiesas dokumentiem šajā gadījumā prasības iesniedzēju – 37 lielo algu saņēmēju vārdi – tiek turēti stingrā slepenībā.

Satversmes tiesas mājaslapā atrodamajos dokumentos, viņiem piešķirti segvārdi – divi burti. Tas izbrīnījis sociālo tīklu lietotājus, kuri uzsver, ka citās lietās iesniedzēju vārdi ir sabiedrībai atklāti. Neviļus rodas jautājums, vai tiešām bagātie ir vienlīdzīgāki par citiem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ST tiesnese žurnālistiem iespēju robežās aprakstīja iesniegumu sniedzējus, kā arī izskaidroja, kāpēc viņi ir aizslepenoti.

Sanita Osipova
Satversmes tiesas tiesnese

Iesniedzēji ir augsti izglītotas personas. Cilvēki, kas ir pieprasīti darba tirgū, ar labu pieredzi. Tas ir viss, ko varu pateikt. Ir aizslepenoti ne tikai darba ņēmēji, bet arī devēji. Arī pēc viņu lūguma.

(Jautājums: vai tas ir pareizi?)

Tiesa tā lēma! Savu individuālo viedokli nevaru paust, jo tiesneši šādos gadījumos sanāk kopā pie apaļā galda, apsver visus argumentus. Mēs vienmēr nosliecamies par labu personai, kura lūdz, ja tas galīgi nav prettiesiski.

Plašāk par Satversmes tiesas lēmumu TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

  • Cienījamā tiesneses k-dze!
    0 0 0

    Cienījamā tiesneses k-dze!

    " Iesniedzēji ir augsti izglītotas personas. Cilvēki, kas ir pieprasīti darba tirgū, ar labu pieredzi. Tas ir viss, ko varu pateikt. Ir aizslepenoti ne tikai darba ņēmēji, bet arī devēji. Arī pēc viņu lūguma." Pēc šāda tiesas sprieduma izskatās , ka šie iesniedzēji neatbilst Jūsu raksturojumam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl