Internetā sākas pieteikšanās “Jauniešu Saeimai 2017”

Komentāri

Aktīvākie jaunie prāti no šodienas var sākt pieteikties dalībai “Jauniešu Saeimā”. Tā ir iespēja ne vien iesēsties deputāta krēslā, bet arī virzīt sev aktuālu ideju realizāciju.

Process ir maksimāli pietuvināts realitātei, kur nepieciešams meklēt sabiedrotos, veidot koalīciju, izprast likuma pieņemšanas gaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katru gadu tiek atlasīti simt labākie – tieši tik, cik ir deputātu vietu Saeimā. Vēlāk šeit daudz kas notiks kā dzīvē – sava ideja būs jāaizstāv, jāmeklē sabiedrotie, kas to aizstāvēs. Būs jāmācās zaudēt – gluži kā lielajā politikā.

Anete Biķe

Anete Biķe

“Jauniešu Saeimas” vēstnese

Ieguvums no “Jauniešu Saeimas” ir izpratne par procesiem un platforma, ka jaunietis var izlikt savu ideju, par ko viņš deg savā valstī.

Savas idejas jauniešiem jāiesniedz līdz 2. aprīlim, savukārt pati “Jauniešu Saeima” kopā sanāks aprīļa beigās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl