Interesantas un iedvesmojošas mācību stundas dod labāku rezultātu

Komentāri
Interesantas un iedvesmojošas mācību stundas dod labāku rezultātu
FOTO: LETA

Mācības Latvijas skolās ir beigušās, taču ir izglītības iestādes, kurās atkal satikšanos ar saviem skolotājiem un arī kolēģiem gaida jo īpaši. 

Saldus novada Druvas vidusskolas direktors Sergejs Beļkevičs ir pirmais un līdz šim arī vienīgais šīs mācību iestādes vadītājs. Pirms vairāk nekā 25 gadiem viņš stāvējis klāt arī pie pašas skolas tapšanas šūpuļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Liepājas Pedagoģiskās akadēmijā iegūtās matemātiķa izglītības jaunajam direktoram tika uzticēts izveidot arī skolotāju komandu.

Nesen skola piedalījusies konkursā, organizējot mazliet neierastākas mācību stundas – kurās galvenais ir skolēns un kuru skolotājs iedvesmo atrast veidus, kā apgūt jauno.

Pateicoties Sergeja Beļkeviča ieviestajiem jauninājumiem mācību procesā, Druvas vidusskola tapusi par vienu izcilu absolventu bagātāka. Rinalds Kuģis šogad ir trīs valsts mēroga olimpiāžu laureāts un direktors puisim prognozē spožu nākotni.

Pozitīvisms un demokrātiskā attieksme ne tikai pret skolēniem, bet arī kolēģiem ir tas, kas iedvesmo arī Sergeja Beļkeviča komandu. No pirmsākumiem ilggadējā direktora vadībā no 30 kolēģiem strādā 20.

Normunds Svētiņš, Druvas vidusskolas informātikas skolotājs

Es droši vien, iespējams, nestrādātu skolā, ja man nebūtu tāds direktors, visticamāk. Citādā vadībā man būtu grūti noteikti strādāt, es meklētu kaut ko, jo iepriekšējā skola ne tuvu tāda nebija. Tāpēc es te 25 gadus jau strādāju un strādāju ar prieku, bet tas pats jaukākais ir tas, ka man ir sajūta, ka es viņu jūtu – ļoti labi viņa vēlmes, kā attīstīt skolu un, kā, viņaprāt, pareizi darboties.

Jau ilgus gadus skolai ir tradīcija – laivu brauciens, un Sergejs Beļkēvičs atzīst, ka kopš bērnības ir kaislīgs makšķernieks. Neskatoties uz to, ka pirms vairāk nekā 25 gadiem direktors motocikla avārijā zaudējis kāju, viņš cenšas dzīvot aktīvi un cer, ka viņa piemērs iedvesmo arī viņa skolēnus.

Sergejs Beļkēvičs, Druvas vidusskolas ilggadējais direktors

Es pats esmu iemācījies sadzīvot – ar savu protēzi staigāju ilgu laiku, jau vairāk nekā 25 gadus, nekautrējos no tā. Kur tu liksies, tāds es esmu, cik es varu, tik es daru. Man liekas, ka bērni arī to pieņem, es neesmu redzējis, ka kāds smejas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl