Iniciatīvu par Latvijas izstāšanos no ES parakstījuši jau vairāk nekā 2000 cilvēku

23 komentāri
Iniciatīvu par Latvijas izstāšanos no ES parakstījuši jau vairāk nekā 2000 cilvēku
FOTO: LETA

Portālā Manabalss.lv pirms četriem gadiem ievietotajai iniciatīvai par Latvijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) atbalstu pauduši 2268 cilvēki.

”Latvija, iestājoties Eiropas Savienībā, ir atdevusi daļu no savas suverenitātes, taču pretī saņēmusi tikai dažādus ierobežojumus un iespējas, ko objektīvu apstākļu dēļ nav spējīga izmantot. Mēs esam zaudējuši kontroli pār savas valsts naudu un kapitālu, Latviju pārvalda ārvalstu banku un korporāciju intereses. Ir pienācis laiks atgūt reālu neatkarību.Sadarbību ar citām valstīm var īstenot ar divpusēju līgumu palīdzību, tāpēc nav jāatsakās no valsts neatkarības,” pauž iniciatīvas autori.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Diemžēl ar ManaBalss.lv nav iespējams vākt parakstus referenduma ierosināšanai. Taču var rosināt šo jautājumu izskatīt Saeimai. Saskaņā ar Saeimas kārtības ruļļa 5.3 apakšnodaļu “Kolektīvā iesnieguma izskatīšana” Saeimai var pieprasīt izskatīt jautājumu par referenduma rīkošanu, kurā iedzīvotāji varētu nobalsot par izstāšanos no Eiropas Savienības,” teikts iniciatīvā.

”Pietiekami daudz balsu par izstāšanos no Eiropas Savienības ļaus panākt labvēlīgākus noteikumus sadarbībā ar lielajām ES valstīm, kuras pašlaik diktē nosacījumus mazajām.Pat, ja referendums nebūs veiksmīgs, tas būs pietiekami stiprs signāls, ka “lielajiem brāļiem” ar mums ir vairāk jārēķinās.”

TOP komentāri

 • runcis
  +8 +6 -2

  runcis

  Tā savienība drīz vien izjuks kā veca pastala,nevajadzēs nemaz balsot un cīnīties.
 • LV patriots
  +5 +5 0

  LV patriots

  Kas zin cik tiešam balsoja par iestāšanos ES,ka nesagrozija balsu skaitu uz vajadzīgo pusi tie kas jau gaidija eiropas naudu lai to nozagtu,jaatdot jau nebūs viņiem,bet to ka ka būs jaatdot visa nauda par kuru mēs uzturējām mūsū 100 gudrās galvas ar garajām rokām varam pat nešaubīties. un vēl par PSRS variet pat nesapņot un aizmirst. krievijai mēs arī neesam vajadzīgi,viņiem savu duraku pietiek ... .
 • ella
  +6 +5 -1

  ella

  Latvijai jau nekā nav, kas bija to pārdeva - sākot ar zemi, uzņēmumiem, tā kā tā, jālokās zem kāda kunga būs - vai tā būs Eiropa, Krievija vai kāda cita lielvalsts....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl