Informēs par apdomīgai ceļošanai veltītu kampaņu

0 Komentāru

Šodien, 15. jūnijā, informēs par vairāku ministriju īstenoto apdomīgai ceļošanai veltītu kampaņu, TV3 raidījumam “900 sekundes” stāsta Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta direktore Guna Japiņa.

Lai Latvijas diplomātiskās un konsulārās pārstāvniecības ārvalstīs varētu turpināt veikt konsulārās funkcijas, Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likums pilnvaro ārlietu ministru noteikt konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu sniegšanas kārtību atbilstoši vietējai situācijai ārvalstīs, ja nepieciešams, pārtraucot to sniegšanu klātienē.

ĀM sadarbībā ar Veselības ministriju, Ekonomikas ministriju, Satiksmes ministriju un Iekšlietu ministriju plkst. 9.00 rīkos mediju pasākumu, lai pieteiktu kampaņu “#CeļoApdomīgi” un informētu par iespējām pašreizējos apstākļos apdomīgi ceļot kā Latvijā, tā Eiropā.

Pasākumā piedalīsies ĀM valsts sekretārs Andris Pelšs, ĀM Konsulārā departamenta direktore Guna Japiņa, kā arī Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs

Tāpat pasākumā piedalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departamenta direktore Inese Šīrava un Veselības ministrijas Vides veselības nodaļas vadītāja Jana Feldmane.

0 Komentāru