Informācija pasažieriem: otrdienas vakarā sabiedriskais transports Rīgā kavē līdz 30 minūtēm

0 Komentāru
Informācija pasažieriem: otrdienas vakarā sabiedriskais transports Rīgā kavē līdz 30 minūtēm
GINTS IVUŠKĀNS, F64

Laikapstākļu dēļ otrdienas vakarā trolejbusi un autobusi Rīgā var kavēt līdz 30 minūtēm, informēja SIA “Rīgas satiksme” pārstāve Baiba Bartaševiča.

Tramvaju satiksmē būtiski kavējumi nav fiksēti, taču dažos gadījumos tramvaji var kavēt līdz desmit minūtēm.

Savukārt trolejbusu un autobusu satiksme ir būtiski palēnināta. Bartaševiča stāstīja, ka atsevišķos gadījumos kavējumi sasniedz pat pusstundu un vairāk.

Informācija mājaslapā “www.balticmaps.eu” liecina, ka galvaspilsētā vairākās vietās izveidojušies sastrēgumi. Apgrūtināta satiksme pa Vanšu un Akmens tiltu, tāpat būtiski lēnāka satiksme ir Vienības gatvē, Senču, Viskaļu ielā.

Savukārt Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola aģentūrai LETA klāstīja, ka ap plkst. 19.00 būtu jānoslēdzas maģistrālo ielu atbrīvošanai no sniega, un tad sāksies mazāko ielu tīrīšana. Tieši par mazākām mikrorajonu ielām departamentā arī saņemts vairāk iedzīvotāju sūdzību, jo tās vēl netika tīrītas, apsaimniekošanas tehniku novirzot uz ielām ar lielāku satiksmes intensitāti.

Ahuna-Ozola arī prognozēja, ka, gaisa temperatūrai pakāpjoties, trešdien galvaspilsētas ielās veidosies peļķes, turklāt sniega un ledus “putras” dēļ ūdens no ielām netiks laikus novadīts, tāpēc apdraudēti būs gājēji.

0 Komentāru