Industriālā alpīnista ķermeni rapšu sēklu tvertnē izdevās atrast vien pēc 20 stundām

1 komentārs

Traģisks nelaimes gadījums noticis uzņēmumā ”Bio – Venta”, Ventspilī. Tīrot aizsērējušu rapšu sēklu tvertni, tajā iekritis industriālais alpīnists. Viņu no tvertnes, jau mirušu, izdevās izcelt vien pēc 20 stundām.

Nelaime notikusi vakar ap pusdienlaiku. Divi industriālie alpīnisti no kāda Rīgas uzņēmuma tīrīja 18,5 metrus augstu graudu uzglabāšanas tvertni, kurā bija izveidojies rapša sēklu aizsprostojums. Neveiksmīgas sagadīšanās dēļ 27 gadus vecais alpīnists sava 24 gadus vecā kolēģa acu priekšā iekritis rapšu masā.

Daiga Kļaviņa, ”Bio – Venta” pārstāve

Rapšu sēklas bija sacietējušas, viņi no augšas ielaidās lejā, un sēklas kustināja, lai tās birst uz leju. Viens alpīnists iekļuva rapšu nogruvumā, mēģinot izkustināt, sākās lavīnveida nobrukumā. Šobrīd mēģinām noskaidrot, vai bija ievēroti drošības pasākumi, vai viņš bija piesprādzējies.

Alpīnista kolēģis izsaucis glābējus, un no Rīgas ieradušies vēl seši alpīnisti, taču pazudušā ķermeni izdevās atrast vien pēc 20 stundām. ”Bio – Venta” izteikusi līdzjūtību mirušā tuviniekiem, lietas apstākļus skaidro policija.

TOP komentāri

  • agnese
    0 0 0

    agnese

    Ja tas notika tik lielā uzņēmumā tad visa atbildība gulsies uz bojā gājušā.... Vai tiešām mēs esam tik atpalikuši ka jāsūta cilvēki lai iekustinātu rapšu sacietējumu ?????????Kauns par tādām ražotnēm nesen kā atklāja,bet lūk bet vienkārša cilvēka nespēj sakārtot tvertnes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl