Komentāri
Imantā kādā skolā izceļas kautiņš sabojāta sniegavīra dēļ
FOTO: LETA

Šodien, 4. novembrī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbiniece saņēma informāciju par konfliktu kādā Imantas izglītības iestādē, kas izcēlies starp vairākiem skolēniem sabojāta sniegavīra dēļ, atklāj RPP.

Policiste, kuras apsekošanas maršrutā iekļauta izglītības iestāde, nekavējoties devās uz skolas stadionu, kur bija sapulcējušies vairāki septītās klases skolēni, tostarp viens skolnieks, kurš bija cietis. Policiste veica pārrunas ar konfliktā iesaistītajiem jauniešiem un cietušo skolnieku aizveda pie skolas medmāsas.

Apskatot bērnu, konstatēts, ka izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu nav nepieciešams. No visiem konfliktā iesaistītajiem skolniekiem pieņemti paskaidrojumi.

Lietas materiāli tiks nosūtīti Rīgas pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl