Imantā daudzdzīvokļu nama pagalms pārvērties slidotavā

0 Komentāru
Imantā daudzdzīvokļu nama pagalms pārvērties slidotavā
FOTO: LETA

Darba dienas rītā, kāda Zentenes ielas nama pagalms negaidīti pārvērties par slidotavu, bet daudzu iedzīvotāju spēkrati burtiski iesaluši savās stāvvietās.  Aculiecinieku uzņemtajos fotoattēlos skaidri redzams, ka rīta agrumā izskatījies šī Zentenes ielas daudzdzīvokļu nama pagalms.

Spēcīgajā salā, no netālu esošās ūdensvada avārijas vietas plūstošais ūdens ātri vien pārvērties par ledu un iedzīvotājiem, kuri viens otru apziņojuši par notikušo, nācies steigšus glābt savus braucamos.

Jānis tomēr atzīst, ka viņam paveicies, jo neskatoties uz to, ka viņa auto stāvējis diezgan zemā vietā, šodien var teikt, ka spēkrats pārcietis negadījumu. Ūdens vien nedaudz samērcējis salonā esošos paklājus, taču auto rūc un brauc.

Citiem gan paveicies mazāk, jo dažus braucamos tā arī neizdevās atbrīvot no ledus gūsta.

Rīgas ūdens pārstāvis norāda, ka šī daudziem nepatīkamā situācija, kā rezultātā seši dzīvojamie nami uz laiku palikuši bez ūdens, radusies uzņēmuma apsaimniekotā ūdensvada avārijas dēļ. Stiprajā salā, nebūt ne pirmā svaiguma caurules cietušas no sasalušās grunts kustībām.

Šorīt, par negaidītajiem plūdiem liecina vien uz automašīnām redzamās pēdas, kā arī netipiski biezā ledus kārta uz brauktuves un ietvēm. Lielākā daļa iedzīvotāju, jau piemirsuši par vakar piedzīvoto uztraukumu, bet remontstrādnieki turpina iesāktos darbus.

Vairāki Zentenes ielā sastaptie iedzīvotāji pauž bažas par to, ka pēc ūdensvada avārijas, visdrīzāk pieaugs arī rēķins par ūdeni, taču Artūrs Mucenieks, skaidro, ka šādam uztraukumam nav pamata.

Auto īpašniekiem der zināt, ka gadījumā, ja šī avārija tiešām sabojājusi spēkratu, droši varat doties uz Rīgas ūdeni.

0 Komentāru