Ilzi Cīruli valdība ieceļ VID ģenerāldirektores amatā

Komentāri
Ilzi Cīruli valdība ieceļ VID ģenerāldirektores amatā
LETA

Pēc gandrīz pusgada pārtraukuma Valsts ieņēmumu dienestam (VID) atkal ir vadītājs. Ar trešo mēģinājumu valdībai izdevies apstiprināt VID jauno ģenerāldirektori.

Šajā amatā iecelta Ilze Cīrule, kurai ir ilggadēja vadības pieredze apdrošināšanas uzņēmumos. Par piemērotāko amatam viņa tika izraudzīta atkārtoti rīkotā konkursā 18 citu pretendentu konkurencē. Pirms lēmuma pieņemšanas vienīgais jautājums, ko uzdeva ministri, bija par to, vai Cīrules vadībā VID aktīvāk sadarbosies ar valsts iestādēm, kas ir dažādu ministriju pakļautībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ilze Cīrule, VID ģenerāldirektore:

Viennozīmīgi es apzinos, ka VID šos uzdevumus, strādājot viens pats, atrauti no citām ministrijām, nespēj paveikt. Tāpēc es izsaku gatavību sadarboties ar pārējām ministrijām, ar sociālajiem partneriem, ar visām ieinteresētajām pusēm.

Par to, ka Ilze Cīrule ir piemērota kļūt par VID jauno ģenerāldirektori, pirmdien bija vienojušās koalīcijas partijas. Otrdien valdības sēdē ministri atbalstu viņai izteica vienprātīgi.

Māris Kučinskis, Ministru prezidents (ZZS):

Varat rēķināties ar [valdības] atbalstu. Jums tagad būs ļoti daudz, daudz jāstrādā vismaz tuvākajā laikā.

VID jaunā ģenerāldirektore savus pienākumus sāks pildīt nākamajā pirmdienā, 14. novembrī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl