4 komentāri

Drošības policija šodien veikusi kratīšanu Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijā, to apliecina ieņēmumu dienestā. Neoficiāla informācija liecina, ka kratīšana veikta finanšu policijas darbinieces Kristīnes Bogdanovas darba vietā.

Procesa virzītājs – Drošības policija – izmeklēšanas interesēs no plašākiem komentāriem patlaban atturas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Valsts ieņēmumu dienesta rīcībā neesot informācijas ne par kratīšanas iemesliem, ne apjomiem. Zināms tikai, ka process uzsākts pēc Krimināllikuma 94. pantā paredzētajām noziedzīgā nodarījuma pazīmēm un, proti, par valsts noslēpuma izpaušanu.

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore norāda, ka bijusi nepatīkami pārsteigta par situāciju, bet, tā kā nav oficiālas informācijas par darbinieka, iespējams, negodprātīgu rīcību, pagaidām nekas policijas darbā nemainās.

Ilze Cīrule

Ilze Cīrule
VID ģenerāldirektore

Protams, vienmēr šādas lietas ir pārsteigums un pie tam ne patīkams pirmdienas rītā. Ja būs pierādījumi, ja būs nepieciešamība, protams, mēs rīkosimies atbilstoši šī nodarījuma smagumam.

Kratīšana notikusi īsi pirms gaidāmās finanšu un Muitas policijas apvienošanas, kā arī nepilnu gadu pēc tam, kad Valsts ieņēmumu dienesta finanšu policija piedzīvoja vērienīgas darbinieku rindu tīrīšanas saistībā ar šaubām par vairāku darbinieku godaprātu.

TOP komentāri

 • Beidzot...
  0 0 0

  Beidzot...

  Cik jauki...tagad vinja saprot kaut mazliet ,ka jutas parastie cilveki ar mazu biznesu,kur nevar kopa savilkt galus un tad musu varenais VID ir klat un ka shakali vel nobeidz lidz galam ...bet vasara artlikusho naudinju iztere it ka komandejuma braucieniem Spanijas salaas...ilgi jau dzivoju Amerika,bet kad atceros tos laikus...pilnigi viss tika darits,lai mazie uznemeji izputetu un izputetu vel ar sodiem un riebumu pret sho iestadi!
 • mikus
  0 0 0

  mikus

  un tas ir tikai sakums.Jasak tik rakt.To kas notiek tur,jau Petersone zinaja.Un ne tikai par sim nelikumibam.Ja ta labi paraktu,tad atrastu i korupciju,gan valsts mantas piesavinasanos ,lielos apmeros,gan kukuldosanu,un nemsanu.
 • cinitajs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl